gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ölüm tarihimi

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

ölüm tarihini öğrenmek istiyorum ölüm tarihimi öğrenmek istiyorum [​IMG]

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Merhabalar değerli misafirimiz,
    Bu tür konuların biraz hurafe ve saçmalık olduğunu bilmenizi isteriz. Bu konuyla alakalı daha önceden sitemizde açılmış olan konuyu incelemenizi tavsiye ediyoruz.

BURAYI TIKLAYARAK dediğimiz siteye ulaşabilirsiniz. Ancak belirtelim tamamen saçmalık :) Hiç kimse ölüm saatini yada tarihini bilemez.

Saygılar.

ßeLeN bunu beğendi.
  3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Sevgili Misafir; ölüm tarihini yüce Allahtan başka kimse bilemez...Hoş iyikide bilmiyoruz ama; yarın ölücez gibi hepimiz öbür dünya için çalışmalıyız.Bilim insan hayatını bir kaç yıl daha uzatmak için çalışmalar yapmakta..Hayat o kadar kısa ki elimiz deki zamanı hoyratça harcamaktayız..Ölüm tarihinizi öğrenmek yerine hayatınızı dolu dolu yaşamaya bakın..

MAGENTA bunu beğendi.
  4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ÖLÜM

ölüm tarihini öğrenemezsin çünkü bu ALLAH ın elindeki bişeydir ALLAH dememedikçe kimse hayatına son bulmaz

ölüm tarihimi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ölüm tarihini biliyormusun ? :D

ölüm tarihini biliyormusun ? :D

ölüm tarihini öğrenme testi ölüm tarihini öğren tarihi hesaplama testi günü :d050:ölüm tarihini öğrenmek ister misin..???? alttaki linke tıkla öleceğin zamanı yakala The Death Clock - When Am I Going To Die?
  2. ölüm Tarihiniz..

ölüm Tarihiniz..

ölüm testi ölüm tarihim tarihim ne zaman cvp testi facebook tıkla Friday, January 15, 2055 İŞTE BENIM ÖLUM TARIHIM..MELEKLERIM..BENCE BIR UYDURMACA..ISTERSENIZ DENEYIN..USTEKI TIKLA YAZAN TIKLAYIP BAKABILIRSINIZ..
  3. İnternetin ölüm tarihi...

İnternetin ölüm tarihi...

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurulu'nca (BTK) hazırlanan "İnternetin Güvenli Kullanımına İlişkin Usul ve Esaslar" 22 Ağustos 2011 tarihinde yürürlüğe girecek. Bu uygulamayla kullanıcılar BTK'nın belirlediği 4 internet filtresinden birini seçmek zorunda bırakılacak. Filtreyi aşmak suç sayılacak. Filtre kıstasları ise tamamen BTK'nın keyfine göre belirlenecek. Bu uygulama dünyada...
  4. Hürremin oğulları tarihte nasıl ölmüşler?

Hürremin oğulları tarihte nasıl ölmüşler?

Gerçek terihe göre Hürremin oğulları nasıl ölmüş? Ecelleriyle mi yoksa ecelleri birileri mi olmuş Mustafa gibi?
  5. tarihte hatice sultan nasıl ölmüş

tarihte hatice sultan nasıl ölmüş

Muhteşem YüzyıldakiHaticeye çok acıyorum ben.Acaba gerçekte tarihte nasıl ölmüş bu sultan?

Sayfayı Paylaş