gebe
  1. Scoary

Scoary Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3

Ölüm Yasası

Konu, 'Burası benim köşem...' kısmında Scoary tarafından paylaşıldı.

Kızlar ölüm yasası hakkında ne düşünüyorsunuz. Yarın taksimde Galata saray lisesinin önünde saat 14:00 de buluşacağız gelecek olan var mı? Yasayla ilgili bilgi için size video linki atıyorum umarım izlersiniz uzun bir şey değil.
    Lütfen dostlarımızın zarar görmesini engelleyelim.

Ölüm Yasasına Hayır Eylemi! - Erkan Tan'la Başkentten Videoları - tv8 İyi Televizyon

2. meinelieber

meinelieber Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    8
    çok sıkıcı bi video ne yasası ben çok anlamadım ama sunucu çok gereksiz

Ölüm Yasası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tembellik Yasası

Tembellik Yasası

Madde 1: İnsanlar yorgun doğar, dinlenmek için yaşar. Madde 2:Çalışmak yorar. Madde 3:Gündüz dinlen ki gece rahat edesin. Madde 4:Yatağını kendini sevdiğin gibi sev,içinden çıkamayacağın gibi yap. Madde 5:Yarın yapabileceğin bi işi bugün yapma. Madde 6:Bugünün işini yarına bırakma, erteleyebileceğin kadar ertele. Madde 7:Dinlenen birini görünce otur ona yardım et. Madde 8:Oturmak...
  2. Tembellik yasası

Tembellik yasası

Madde 1 : İnsanlar yorgun doğar dinlenmek için yaşar. Madde 2 : Çalışmak yorar. Madde 3 : Gündüz dinlen ki gece rahat edesin. Madde 4 : Yatağını kendini sevdiğin gibi sev, içinden çıkamayacağın gibi yap. Madde 5 : Yarın yapabileceğin işi bugün yapma. Madde 6 : Bugünün işini yarına bırakma, erteleyebileceğin kadar ertele. Madde 7 : Dinlenen birini görünce otur ona yardım et. Madde 8 : Oturmak...
  3. Evlılık yasası

Evlılık yasası

Evliliğe başlamak, bitirmekten daha kolaydır. Ve suçlu daima eşinizdir... Eğer size evlilikten söz eden yalnızca anne ve babanızsa durum sizin için son derece mutsuzdur. Sakın para için evlenmeyin. Çok daha uygun koşullarda borç bulabilirsiniz. Eğer evlilik eğlenceli bir şey olsaydı, nikahı belediye memuru kıymazdı. Ve evli bir çiftin aynı konuda "evet"...
  4. beklenti yasası

beklenti yasası

Yaşamımız yaşadıklarımızla değil, beklentilerimizle şekillenir." George Bernard Shaw böyle demiş ...Meleklerim biz de olumlu düşünerek,hayatımıza güzellikleri alabiliriz:) Nereye bakmayı seçerseniz onu görürsünüz. Olumlu düşünceleriniz sizi istediklerinizle, olumsuz düşünceleriniz ise sizi korkularınızla karşılaştırır. İnandıklarınızla yaptığınız seçimler yaşamınızın yönünü, arkadaş...
  5. çekim yasası

çekim yasası

çekim yasası ÇEKİM YASASI * Çoğu insan düşüncelerinin kendisine söylediği gibi insan olduğuna inanır. Dünkü düşüncelerimiz ile bu günümüzü inşa ettik. * Bir düşünceyi tekrar tekrar düşünürseniz zihninizde iz bırakır ve o düşünceye bağlanırsınız. Çok okuyan bir insan olduğuma inanmak beni daha fazla okumaya teşvik eder. * Bu düşünceleri bilinçli olarak... değiştirmek elimizde Düşüncelerinizin...

Sayfayı Paylaş