gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

ölüme 5 kala çekilen resimler

Konu, 'Komik Resimler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

hayattayken son çekilen resimler :):) hoş biraz palavra gibi emmeee yinede yiyek gayriii :laugh: [​IMG]

2. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: ölüme 5 kala çekilen resimler
    wowwww ilginç duruyo aslında
    tskler paylasım için adminim

3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: ölüme 5 kala çekilen resimler

:) değişikkk

ölüme 5 kala çekilen resimler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yaratıcılık Ölüm Kalım Meselesi

Yaratıcılık Ölüm Kalım Meselesi

YARATICILIK ÖLÜM KALIM MESELESİDİR! Çalışanlar ve yönetici arasındaki ilişkinin başarı yolunda çok büyük öneme sahip olduğunu sürekli dile getiriyorsunuz. Biraz bu konunun öneminden bahseder misiniz? Yönetici ve çalışanlar arasındaki ilişki kesin bir öneme sahip. Bu ilişki olmadan yönetici yönetmez, lider liderlik yapamaz. İşte bu yüzden iyi bir lider olumlu, proaktif ve verimli bir...
  2. **mahşere 5 kala**

**mahşere 5 kala**

mahşere 5 kala mahşere 5 kala şarkı sözü by zalim beş sözleri karanlık gecemde çöktü hatıralar önüme duygulandım vede yazdım bu satırlar dünüme çektin gittin anlamadım bakmadın ki yüzüme sen olmadan fark edermi yaklaşırım ölüme gönül bahçemin gülüydü...şimdi nerde? seviyorum derdi hep her seferde anladım geçte olsa yalan sevgilerle kalbim kırık dökük parçalarsa şimdi...
  3. Dünyanın ilk çekilen resimleri

Dünyanın ilk çekilen resimleri

İlk olarak 19.yüzyılda Fransada çekilen fotoğraf ve sonrasında onu takip eden kareler insanı geçmişin sır dolu sayfalarına götürüyor. Dünyanın bilinen ilk fotoğrafını görüyorsunuz. Le Gras'ın penceresinden görünüş isimli bu fotoğraf 1826 da çekilmiş. Fransız fotoğrafçı Joseph Nicéphore bu fotoğrafını basım işlemine 'heliography' adını vermiş. Bu fotoğrafın pozlanması (çekilmesi) tam 8 saat...

Sayfayı Paylaş