gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Ölüme Asker

Konu, 'Şehit Şiir-Mektup' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Ağzının düşman dediğine yüreğin acırdı
    Sorardı aklın neden diye
    Ölümün vekaletiydi taşıdığın
    Senin de vicdanın vardı be asker

Taşıdığın tüfek ağır gelirdi omuzlarına
    Kurşunları kendinden ağırdı tüfeğinin
    Vurduğunun da yüreği vardı
    Vurduğunun da bekleyeni vardı be asker

Bir kendine acısan bir düşmanına acırdın
    Tek fark safındı belki de
    Aradaki çizgiydi seni ondan ayıran
    O da başkalarının çizgisiydi be asker

Hiç istemezdin öldürmeyi
    Zaten karıncayı bile incitemezdin
    Ama karsı karsıya geldiğinde mecburdun
    Düşmanını öldürmeye, kurşundan değildin be asker

Seninki de candı be asker
    Taşıdığın yürekti
    Sevdiğin vardı sevenin vardı
    Senin de bekleyenin vardı be asker.

Ölüme Asker konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 5 Asker Şehit, 44 terörist ölü

5 Asker Şehit, 44 terörist ölü

Genelkurmay Başkanlığı, dün gece internet sitesinde yaptığı açıklamada önceki gün saat 19.00’da başlatılan kara harekatında PKK terör örgütü mensuplarıyla çıkan çatışmalarda 5 askerin şehit olduğunu, toplam 44 teröristin de öldürüldüğünü bildirdi. Operasyonda şehit olan askerlerden birinin Astsubay Selam Kamer olduğu bildirildi. Astsubay Kamer'in Konya'nın Ilgın nüfusuna kayıtlı olduğu...
  2. Asker

Asker

Başlarında değerli biri bulunan asker topluluğu Müslümanlar için yardıma, Bir şehre yada yerleşim alanına askerlerin girmesi yağmur ve berekete, Başıbozuk asker, çapulcu ve ayaktakımı kimselere delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Ordu.)Rüyada asker olmak, zorluklara rağmen zengin ve ünlü olabilmek demektir. Askeri silahsız görmek, iyi diye bildiğiniz birisinin size kötülüğünün dokunacağına...
  3. asker

asker

Başlarında değerli biri bulunan asker topluluğu Müslümanlar için yardıma, Bir şehre yada yerleşim alanına askerlerin girmesi yağmur ve berekete, Başıbozuk asker, çapulcu ve ayaktakımı kimselere delalet eder. Rüyada asker olmak, zorluklara rağmen zengin ve ünlü olabilmek demektir. Askeri silahsız görmek, iyi diye bildiğiniz birisinin size kötülüğünün dokunacağına işarettir. Bir konuda karar...
  4. Asker sevkiyatında kaza: 5 ölü 8 yaralı

Asker sevkiyatında kaza: 5 ölü 8 yaralı

Hatay'dan Ankara'ya birliklerine teslim olmaya giden asker adayları trafik terörü kurbanı oldu. Ankara'daki birliklerine teslim olmak üzere, Hatay'ın Reyhanlı İlçesi'ndeki otobüs yazıhanesinden bilet alan asker adaylarını Topboğazı mevkiinde binecekleri otobüslerine götürmek üzere yola çıkan servis aracı saat 21.30 sıralarında hatalı sollama nedeniyle karşı yönden gelen kamyonla çarpıştı....
  5. askerime

askerime

canım sevgilimm senı cok sevıyorumm gıttıgın 1 yıl oldu ama ben senı hala unutmadım hep aklımdasınn... senı çok sevıyorumm aşkımm ne kadar özlesemde üzülsemde beklemenin sonunda sen oldugunu bılmek bıle guzel bu bıle yetıyor bana ben senı 15 ay degıl omur boyu bıle beklerımm... bebişimm gel artık senı cok ozledımm kendımı okadar yanlız hıssedıyorumkı sensız buralarda hep bıseyler eksık !...

Sayfayı Paylaş