gebe
  1. ARZUHAL

ARZUHAL Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Ölüme Bes Kala...

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında ARZUHAL tarafından paylaşıldı.

sendemi bırakıp gidiyorsun sendemi beni acılarla ölüme beş kala hikayesi ölüme 5 kala hikayesi beş şarkısının [​IMG]

ÖLÜME BEŞ KALA

Sende mi bırakıp gidiyorsun
    Sende mi beni acılarla
    Sende mi beni acılarla

Dinle bak senin için bu şarkı
    Her duyduğunda içine girecek bu sancı

Ölüme beş kala
    Bu şarkıyı yazdım sana
    Sakın dinlersen ağlama
    Ruhum artık yanında

Ölüme beş kala
    Bu şarkıyı yazdım sana
    Sakın dinlersen ağlama
    Ruhum artık yanında

Sende mi beni acılarla
    Sende mi beni acılarla

Ağlamak geldi içimden
    Eski günler geldi aklıma
    Hani söz vermiştik birbirimize
    Sen benim ben senin olacaktık

Her duyduğunda içine girecek bu sancı..

UĞUR BAŞ

Son düzenleme: 10 Eylül 2008
  2. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38
    Cevap: Ölüme Bes Kala...
    Emeğine sağlık canım benim

Ölüme Bes Kala... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ölüme beş kala

ölüme beş kala

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Yaratıcılık Ölüm Kalım Meselesi

Yaratıcılık Ölüm Kalım Meselesi

YARATICILIK ÖLÜM KALIM MESELESİDİR! Çalışanlar ve yönetici arasındaki ilişkinin başarı yolunda çok büyük öneme sahip olduğunu sürekli dile getiriyorsunuz. Biraz bu konunun öneminden bahseder misiniz? Yönetici ve çalışanlar arasındaki ilişki kesin bir öneme sahip. Bu ilişki olmadan yönetici yönetmez, lider liderlik yapamaz. İşte bu yüzden iyi bir lider olumlu, proaktif ve verimli bir...
  3. ÖlüMe Beş KaLa

ÖlüMe Beş KaLa

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Ölüme 1 Dakika Kala

Ölüme 1 Dakika Kala

giyotin korkunç . _-ÖLüMe 1 DaKiKa KaLa-_ Hapishanede on iki yıl geçiren bir adam tanırım.Üzerine kirizler gelirdi.Bir çocuk gibi hüngür hüngğr ağladığını gördüm.Hatta bir gün İNTİHARA bile kalkıştı.Hapishanede ki hayatı çok kötüymüş,ama bu,hiç kuşkusuz o denlide değersiz değil.Orada örümcek ve pencerenin altında büyüyen bir ağaçtan başka tanıdığı da olmamış...Fakat size geçen yıl...
  5. Ölüme Beş Kala

Ölüme Beş Kala

Sende mi bırakıp gidiyorsun Sende mi beni acılarla Dinle bak senin için bu şarkı Her duyduğunda içine girecek bu sancı Ölüme beş kala Bu şarkıyı yazdım sana Sakın dinlersen ağlama Ruhum artık yanında Ağlamak geldi içimden Eski günler geldi aklıma Hani söz vermiştik birbirimize Sen beni ben seni bulacaktım

Sayfayı Paylaş