gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

ölümsüz aşklar varda ölmeyen aşık var mı

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

ölümsüz aşklar varda ölmeyen aşık varmı ölmeyen aşık varmı ölümsüz aşklar var da var mı varda sözleri erkek

Bu gül bahçesinde kaç günlük ömrün var
    Solmadan yaşarsan şöyle bir an kadar

Koca hayat dediğin bir kaç hatıra
    Bir gülle bahar gelmez baksana etrafına

Nice sultanlar orada, kara toprak altında.
    Sana mı kalacak dünya?

Hayata söven de çok, ölüme gülen de çok.
    Ah bunu tatmayan yok.

**alıntı**

2. erçil

erçil Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: ölümsüz aşklar varda ölmeyen aşık var mı
    süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:23:

3. nurtanesi

nurtanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

:e112:evet bencede ölümsüz asklar var leyla mecnun aslı kerem gibi ama onlarda öldüler askları hala akıllarda örnek gösterilmekte :=))

4. Cangülüm

Cangülüm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

çok güzeldi teşekkürler

5. USAGİ

USAGİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    eline sağlık bayıldım bunlara

ölümsüz aşklar varda ölmeyen aşık var mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşk Var Mı Aşk?

Aşk Var Mı Aşk?

Ona aşıktım, gerçekten. Ama ne zaman bitti, nasıl bitti bilemedim. Ama bittiğini bildim. Şu yanımda yatan adam ne zaman benim için bir fazlalık olmuştu, ne zaman yellenmesi gözüme (daha doğrusu kulağıma) batar olmuştu? Ne zaman "aman gene geldi" demeye başlamıştım.Aşk bitmişti. En zor şey ölen aşkın cenazesini kaldırmaktır.Kimse ilk söyleyen olmak istemez. Kimse ileride olacakların...
  2. Aşk nedir nasıldır bilen var mı

Aşk nedir nasıldır bilen var mı

* Aşk, iyi geceler öpücüğünü uzun tutmaktır. Beklentidir. * Aşk, delicesine flört ederken yanındakinin hiçbir şey yapmama hakkını teslim etmektir. * Aşk, bir saygıdır, zaaflarınız olduğunu ortaya çıkarır. Kabullenmektir. * Aşk, şimdi zamanı değil diye beklemeyi bilmektir. Sabırdır. * Aşk, saçlarda başlayıp topuklarda biten bir gezintidir. Keşiftir. * Aşk, sevişelim demeden sevişmek,...
  3. İlk aşkını unutan var mı?

İlk aşkını unutan var mı?

İlk aşkını unutan var mı? Karşı cinse doğru ilk yürek çarpıntılarının başladığı o günleri pek azımız unutabilir. "İlk kez lunaparka giden çocuğun duyduğu heyecana" benzetilen "acemilik günleri"nde kişi aslında bir imaja aşıktır. Duyguları gerçeğe dönüşebilse, belki de büyü bozulacaktır. Genellikle ilk aşık olduğumuz insan, ilk flört ettiğimiz veya ilk cinsel ilişkimizi...
  4. İlk Görüşte Aşk Var mıdır?

İlk Görüşte Aşk Var mıdır?

Aşkın tanımı gibi, aşkın çeşitleri de her zaman tartışılmıştır. İlk görüşte aşka inananlar, çoğunlukla bu deneyimi yaşayanlardan oluşur. İtiraz edenler ise, hiç şahit olmamışlardır. Peki, hangisi doğrudur? İlk görüşte aşk var mıdır? Karşılaştığımız an, birisinden hoşlanıp hoşlanmadığımızı belirleyen çok fazla etken olduğunu düşünüyorum. Mesela, evde hasta yatıyorum, rengim atmış, saçım başım...
  5. Mimar Sinan'ın Mihrimah Sultan'a Duyduğu Ölümsüz Aşktan Haberiniz Var mı ?

Mimar Sinan'ın Mihrimah Sultan'a Duyduğu Ölümsüz Aşktan Haberiniz Var mı ?

Bu konu; Mimar Sinan'ın Mihrimah Sultana Aşkı ile ilgili bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ekranların reyting rekortmeni dizilerinden Muhteşem Yüzyıl büyük bir izleyici kitlesini her hafta televizyon başına kilitliyor. Yeni yayın dönemiyle birlikte Hürrem'in çocuklarını büyümüş olarak izleyeceğimiz Muhteşem Yüzyıl dizisinde yeni entrikalarla karşılaşacağımız kesin, bu konuda...

Sayfayı Paylaş