gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

ölümsüz savaşçı!!!

Konu, 'Sinema & Tiyatro' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Orjinal Adı: Beowulf

Yönetmen: Robert Zemeckis
    Oyuncular: Ray Winstone, Anthony Hopkins, John Malkovich, Robin Wright Penn, Brendan Gleeson

Senaryo: Neil Gaiman, Roger Avary
    Görüntü Yönetmeni: Robert Presley
    Müzik: Alan Silvestri
    Kurgu: Jeremiah O'Driscoll
    Tür: Aksiyon - Macera - Fantastik
    Süre: 113 Dk.
    Yapım: 2007 - ABD
    Dağıtımcı: Warner Bros.

Gösterim tarihi: 30 Kasım 2007

Filmin Konusu: Kahramanların yaşadığı efsanevi bir dönemde, güçlü savaşçı Beowulf, Grendel isimli şeytani bir yaratıkla çarpışır ve yaratığın acımasız olduğu kadar baştan çıkarıcı annesi tarafından lanetlenir. Bu üçlünün destansı çatışması Beowulf’un zamanı aşan edebi efsanesini doğurur.

Oscar ödüllü yönetmen Robert Zemeckis İngiliz dilinin en eski destanını en çağdaş teknoloji ile anlatırken, dijital büyüyle pekiştirilmiş canlı aksiyon sayesinde yeni bir sinema deneyimi oluşturuyor.

ölümsüz savaşçı!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ölümsüz aşk

ölümsüz aşk

Bu mektup tamamen yanmış bir evde itfayeciler tarafından en ufak ufak bir zarar görmemiş şekilde bulunmuştur..... Gözüm duvarda duran saate ilişti yavaşça akıp giden zamana esir bir ben varım sanki koca evrende.Eski kurmalı saatlerden di duvardaki.Ufakken babam divanın tepesine çıkar itinayla raf ta saklı duran kurma kolunu çıkarır saati kurmaya başlardı roma savaş gemisinde forsalık yapanlar...
  2. Kadın Savaşçılar (Amazonlar)

Kadın Savaşçılar (Amazonlar)

ata binen savaşçı kadın ata binen kadına ne denir savaşçı kadına ne denir Amazonlar hakkında en geniş bilgiyi haklarında anlatılan öykülerden biliyoruz.Bir rivayete göre Libya ’da,başkasına göreyse Kafkasya ’da ortaya çıkmıştı Amazonlar. Ne var ki öykülerin geçtiği asıl yer Anadolu ’dur. Anadolu Amazonlarının erken tarihi, neredeyse yaşadıkları söylenen bölgelerin tarihi kadar karanlıktır. Bir...
  3. Ölümsüz ask...

Ölümsüz ask...

ÖLÜMSÜZ AŞK Genç kız yine acılar içinde odasında yatıyordu. Henuz hayatının baharında ölümle yüz yüzeydi. Babası onu kurtarmak için gazetelere ilan vermiş, para teklif etmişti. Ama onun kalbinin teklemesi değil, kalbinin içindeki sızı ilgilendiriyordu. Sevdiği aklına geldi bir damla yaş daha döküldü gözlerinden. Ayrıldıklarından beri tam beş çile dolu yıl geçmişti. Aslında sevgilerinin arasına...
  4. karakalem SavaşçıLar

karakalem SavaşçıLar

karakalem savaşçı karakalem savaşcı resimleri
  5. ölümsüz aşıklar....

ölümsüz aşıklar....

Çok düşündüm bendemi köşe açıyımmı kendime sonunda açmaya karar verdim... Ve buda benim köşem olsun...İsmide '' ölümsüz aşıklar '' olsun...:D ölümsüz aşkları aşıkları burayada beklerim...

Sayfayı Paylaş