gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Ölümsüz Sevginin Kanıtı Bulundu..

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

sevgimi nasıl kanıtlarım ölümsüz 8 Şubat, 2007
    Bu kalıntılar tarihe ölümsüz kucaklaşma olarak geçti

Bu kalıntıların tarihte bir ilk olduğunu belirtiyor ;

Ölümsüz sevginin kanıtı, İtalya'da bir arkeoloji kazısı sırasında bulundu.

Yaklaşık 6 bin yıl önce yaşadığı tahmin edilen bir çiftin, sarılmış halde bulunan kalıntıları, arkeologları şaşırttı.

İtalya'nın kuzeyinde bir kazı çalışması sırasında bulunan bu kalıntılar tarihe ölümsüz kucaklaşma olarak geçti.

Arkeologlar biri kadın biri erkek olarak bulunan bu kalıntıların tarihte bir ilk olduğunu belirtiyor.

Kazı çalışmasının sorumlusu Maria Meloti kalıntıların kendileri için büyük sürpriz olduğunu belirtti.

Meloti, "daha önce birçok ilginç kalıntı bulduk. Kurban edilmiş kadın kalıntısı bile bulduk ama bu bizim için bir ilk. Bu kalıntılar bize anl****ı çözemediğimiz bir duyguyu tarif ediyor" dedi.

Birbirine sarılmış çiftin kalıntıları eski bir mezarlık alanında bulundu.

6 bin yıl önce yaşadıkları tahmin edilen çiftin nasıl öldüğü ve birbirleriyle olan yakınlık dereceleri araştırılıyor..

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Ölümsüz Sevginin Kanıtı Bulundu..
    bunu gormustum accayıp etkıleyıcı bı olay...ask ıste...

Ölümsüz Sevginin Kanıtı Bulundu.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kurtuluş Kanıtı

Kurtuluş Kanıtı

5. Kurtuluş Kanıtı: Adam çalıştırana sorumluluktan kurtulması için 2 olanak tanınmıştır. Adam çalıştıran sorumluluktan kurtulmak için; Zararın doğmaması için bütün önlemlerin alındığını kanıtlamalı veya Önlemleri almadı ama alsaydı bile yine zarar doğacaktı diye kanıtlarsa adam çalıştıran sorumluluktan kurtulur. Hakkaniyet gerektiriyorsa yargı kusurları olmasa bile ayırtım gücü olmayanı...
  2. ölümsüz aşk

ölümsüz aşk

Bu mektup tamamen yanmış bir evde itfayeciler tarafından en ufak ufak bir zarar görmemiş şekilde bulunmuştur..... Gözüm duvarda duran saate ilişti yavaşça akıp giden zamana esir bir ben varım sanki koca evrende.Eski kurmalı saatlerden di duvardaki.Ufakken babam divanın tepesine çıkar itinayla raf ta saklı duran kurma kolunu çıkarır saati kurmaya başlardı roma savaş gemisinde forsalık yapanlar...
  3. Ölümsüz ask...

Ölümsüz ask...

ÖLÜMSÜZ AŞK Genç kız yine acılar içinde odasında yatıyordu. Henuz hayatının baharında ölümle yüz yüzeydi. Babası onu kurtarmak için gazetelere ilan vermiş, para teklif etmişti. Ama onun kalbinin teklemesi değil, kalbinin içindeki sızı ilgilendiriyordu. Sevdiği aklına geldi bir damla yaş daha döküldü gözlerinden. Ayrıldıklarından beri tam beş çile dolu yıl geçmişti. Aslında sevgilerinin arasına...
  4. ölümsüz aşıklar....

ölümsüz aşıklar....

Çok düşündüm bendemi köşe açıyımmı kendime sonunda açmaya karar verdim... Ve buda benim köşem olsun...İsmide '' ölümsüz aşıklar '' olsun...:D ölümsüz aşkları aşıkları burayada beklerim...
  5. Bir Kördüğüm SensizLiğim ve Ölümsüz Sevgim..

Bir Kördüğüm SensizLiğim ve Ölümsüz Sevgim..

Kelimeler kalemin ucunda bir kördüğüm sanki.Çözebilsem o düğümü neler yazacak kalemimNeler yazdıracak yüreğim kimbilir ! Ama ben yine beceriksizliğimin son demindeyim.Ellerim titriyor ! Düğümü çözmeye çalışırken dizlerimin üzerine yığılıyor biçâre bedenim.Yüreğim'e sıkışan kelimelerin verdiği ağırlığı taşıyamıyor kalemim. Anla Sevgilim ! Anlakianlat kelimelere mısralarımdaki virgüllerin...

Sayfayı Paylaş