gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

ölümsüzlüğü arayan şair

Konu, 'Asparagas Haberler' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Bir şair ölümsüzlüğü arıyor. Ayrılma durumunda olduğu eşi sibel için hazırladığı www.siboscum.com ve oğlu Ada için hazırladığı www.adisko.com sitelerinde ölümsüzlük mesajı veren şairin ölümsüzlüğü gerçekten bulabildimi henüz bilinmiyor. Tıp otoriteleri, böyle bir şeyin mümkün olmadığını, doktorların bile bulamadığı şeyi, ciğeri beş para etmez bir şairin bulmasının saçma olduğunu belirttiler. İleriki günlerde doktorlarla şairler arasında şiddetli kavgaların yaşanması bekleniyor.

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: ölümsüzlüğü arayan şair
    manyak mı bu adam ya...emegıne saglık

3. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Harbi çok tuhaf bir konu :)

4. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

bencede war galıba..teşekkurler paylaşım için

5. gurbet kuşu

gurbet kuşu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    bu şair uçmuş bence :hhh:

6. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Daha neler.. Birde özel site mi açmış :D şaire bak sen.

ölümsüzlüğü arayan şair konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ölümsüzlük Sırrı?

Ölümsüzlük Sırrı?

Ukraynalı tıp profesörü Genadiy Apanasenko, "ölümsüzlük formülü"nü deneyecekleri bir proje geliştirdiklerini açıkladı. Prof. Apanasenko, değişik branşlardan 30 yardımcısıyla keşfettiğini iddia ettiği yaşlanmayı önleyen ilacı, önümüzdeki günlerde denemeye başlayacağını duyurdu. Mart ortasında başlayacak olan denemede denekler, her sabah içeriği son derece gizli tutulan bir sıvıyı...
  2. ÖlÜmsÜzlÜĞÜmsÜn…

ÖlÜmsÜzlÜĞÜmsÜn…

Gecenin karanlığına yaslanıp gözlerine yıldızları ördüğüm zaman diliminden yazıyorum bu pulsuz mektubu. Yüreğimi kelimelere ilmekleyip yine sana yağıyorum yağmurlara gebe kalmış yüreğimle. Bir gece yarısı içten ice kanayan yokluğunu gözlerime gömüp her sabah güneş ile yine sana doğuyorum. Perdelerine eğilip gözlerinin karanlık duvarlarını yıkıyorum kirpiklerimde asılı kalmış gözyaşlarımla....
  3. Şair

Şair

Bedii duyguları işleyen, içi hikmet ve güzel duygularla dolu şiirleri olan şairi yahut onun şiirini görmek hidayete, hikmete, ilme ve yüksek rütbeye; mimar kimseye, Şiirlerinde sapık duygu ve düşünceleri işleyen şair, kötülüğü emreden ve faket iyilikten yasaklayan, insanları azdıran ve yapmadığını söyleyen kimseye delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Şiir.)Asıl yapmanız gereken işleri...
  4. Ölümsüzlük suyu!

Ölümsüzlük suyu!

ölümsüzlük suyu efsanevi ölümsüzlük suyu ölümsüz aile kitabının ana fikri ölümsüzlüğü bulan adam hayat efsanesi Bu aralar efsane yaşanmış olaylar ne bilim ders alınması gereken şeyler okuyorum takıldım kaldım ciddi söylüyorum melişler sarıyor yanii .. bakın bu oldum olası hep dikkatimi çekmiştir ana fikri çok güzel özellikle ; insan başkası için kendi hayatından ömründen vazgeçer mi ?...

Sayfayı Paylaş