gebe
  1. ..αѕi_мєℓєk..

..αѕi_мєℓєk.. Banned

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Ölünce Sevemezsem Seni - Ayna

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında ..αѕi_мєℓєk.. tarafından paylaşıldı.

ölünce sevemezsem notaları ölünce sevemezsem seni notaları nota seni solo Am Dm Topragindan dönsün yüzüm
    Dm C
    Ölünce sevemezsem seni
    C G
    Kan aglasin iki gözüm
    G Am
    Ölünce sevemezsem seni
    G Am
    Ölünce sevemezsem seni

Am Dm
    Hak rahmetin görmeyim
    Dm C
    Gonca gülün dermeyim
    C G
    Muradima ermeyim
    G Am
    Ölünce sevemezsem seni
    G Am
    Ölünce sevemezsem seni

( Am Dm
    ( Yasamak yildizlarda
    ( G Am
    ( Seninle olmak istiyorum
    ( Am Dm
    ( Sevismek hüner degil
    A ( G Am
    ( Yaninda kalmak istiyorum
    ( Am F
    ( Yasamak hüner degil
    ( G Am
    ( Seninle ölmek istiyorum

Am Dm
    Ben bu yerde ölsem de
    Dm C
    Ay yüzlüm yine elde
    C G
    Muhtaç olayim namerde
    G Am
    Ölünce sevemezsem seni
    G Am
    Ölünce sevemezsem seni

TEKRAR A

Ölünce Sevemezsem Seni - Ayna konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sevemezdim

Sevemezdim

Güneş çoktan gösterdi yüzünü tam tepede. Şimdi nerdesin napıyosun bilmiyorum ama çoktan uyanmış olmalısın.Yüzünü yıkarken şöyle bir bakıp aynaya ismimi hecelediğini hissettim, sol yanım sızladı çünkü…Biz ayrılmadık bu durumda sadece beklemekteyiz, gelecek gün neyi gösterir diye zamana bırakılmış bir sevdayı yaşıyoruz, hasretini çekiyoruz birbirimizin… Acı çekmekten zevk alır oldum…Hüzünler...
  2. Dostum ÖlÜm Aldi Senİ...

Dostum ÖlÜm Aldi Senİ...

ÖLÜM GÜZEL GÖZLÜ BİR ÇOCUKTUR.... Sevgili dostuma… 1 Ansızın yıldızlar çalınır geceden. Hayatın koynundan zamanlar çalınır. Uzak bir gidiş düşer ömrünüze. Gülüşleriniz solar, düşleriniz tutuklanır. Geceden sabaha yollar tutulur. Hüzün zehirli bir ok gibi saplanır kalbinize. Gözleriniz uzaklara dalar, kalbim uzak bir düş büyütür. Özler, hüzünlenir, yalnızlaşır… Ağlar… 2 Seni en son, bir...
  3. Muazzez Ersoy - Sevemez Kimse Seni

Muazzez Ersoy - Sevemez Kimse Seni

sevemez kimse seni nota sevemez kimse seni notaları muazersoy Sevemez kimse seni Benim sevdiğim kadar Sevgilim sen olmasan Yaşamak neye yarar Hergün seni düşünür Heran seni yaşarım Seni sevmekden değil Kaybetmekden korkarım Birgün beni unutur Başkalarına bakma Birazcık sevgin varsa Beni yalnız bırakma Hergün seni düşünür Heran seni yaşarım Seni sevmekden değil Kaybetmekden korkarım...
  4. Ölünce Sevemezsem Seni

Ölünce Sevemezsem Seni

Toprağından dönsün yüzüm Ölünce sevemezsem seni Ka n ağlasın iki gözüm Ölünce sevemezsem Hak rahmetin görmeyim Gonca gülün dermeyim Muradıma ermeyim Ölünce sevemezsem seni Ben bu yerde ölsemde Ay yüzlüm yineelde Muhtaç olayım namerde Ölünce sevemezsem seni Yaşamak yıldızlarda Seninle olmak istiyorum Sevişmek hüner değil Yanında kalmak istiyorum...
  5. tembeller sevemez

tembeller sevemez

Sevmek tembellerin iş değildir.Sevmek gayret göstermektir...Sevmek çalışmaktır..Sevgi adına çalışmak:) Sevmenin olmazsa olmazlarından biri de dikkat kesilmektir. Sevdiğinize dikkat kesilmek. Birisini sevip sevmediğiniz ya da sevilip sevilmediğinizi ölçmek için terazidir dikkat kesilmek. Eşlerle, ergenlerle, çocuklarla, yaşlılarla çalışırken hep geçer konuşma içinde? Seviyor musun?...

Sayfayı Paylaş