gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Olur da birgün

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

Olur da birgün,biterse bana olan aşkın,olurda gitmek istersen we ben ısrarla 'Neden?' diye sorarsam,sakın bana 'Seni sewmiyorum artık' deme.dürüst olma,istemiyorum,bahaneler bul,yalanlar uydur.Beni suçla mesela,de ki 'Herşeyin sorumlusu sensin...' Yemin ederim itiraz etmem sana.Herşeyi çekerim sineye,herşeyi kabullenirim.Sadece beni sevmediğini duymaya dayanamam ben.bunu söyleyeceğine öldür daha iyi,emin ol canım daha fazla yanmaz... Gitmek istersen sakın 'Bir başkası war..' deme bana.Varsa öyle biri sakla kendine,ben bilmek istemiyorum.Bir başka elin sana dokunduğunu,bir başka kolun seni sardığını,bir başka dudağın seni öptüğünü düşünmek delirtiyor beni.'Bir başkası var' dediğin an korkarım tepkimden,korkarım yapacaklarımdan.Buyüzden mesela de ki bana.'ilişkimiz yoruldu,dinlendirelim...' Bu en basit,bu en kanılmayacak bahaneye bile kanmaya hazırım ben. Gitmeyi kafana koyduysan eğer we artık hiçbir şekilde heyecanlandıramıyorsam seni,haber wermeden git,birşey söylemek zorunda değilim.Bırak merak edeyim,bırak yollara düşüp seni arayayım.Bulamayınca kadehlere sarılayım,ağlayayım.Ama yeterki duymayayım artık beni gördüğünde ellerinin terlemediğini,dizlerinin titremediğini.Gerçek herzaman eniyisi değildir we ben her gerçeği kaldıracak kadar güçlü değilim.Bakma öyle göründüğüme,konu sen olunca enzayıf en aciz halime bürünüyorum.Seni kaybetmekten deli gibi korkuyorum..
    Bıktıysan benden we topladıysan eşyalarını,ben görmeden git.Gizlice we sessizce...Gidişin bir yıkım yaratmasın bende.Tanık olmayayım;geldiğimde göreyim gitmiş olduğunu.Gözümün içine baka baka 'Hoşçakal...' demeni istemiyorum.Yüzyüze bir weda bana göre değil.kaç istersen,bir hırsız gibi.'Uzun bir tatil' de,birdaha geri dönme.Bir not bile bırakma,senden sonra onu okumak bile ağır gelir bana.
    Gitmek istiyorsan eğer sakın ağırdan alma,hemen git.Beni oyalayıp biraz daha alıştırma kendine.Kesin olsun gidişin,dönüşlerinden arınmış olsun.Bana senden geriye hiçbirşey kalmasın.Hiç yaşamamışsın,hiç benim olmamışsın gibi...Anılarla başederim ben meraketme ama sen gideceksen hazırla bahanelerini,beni gerçeklerle yüzleştirme...ve bana yaLanLar söyLe...

2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: Olur da birgün
    Anılarla başederim ben meraketme ama sen gideceksen hazırla bahanelerini,beni gerçeklerle yüzleştirme...ve bana yaLanLar söyLe...

helall emeğine sağlıkkkkkk

3. CehennemMelegi

CehennemMelegi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

:(:( harika yazi emegine yuregine saglik cok cok ama cok begendim yaa :( bir gidiz boyle olmali bana gore :(

4. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0

Gerçek herzaman eniyisi değildir we ben her gerçeği kaldıracak kadar güçlü değilim.Bakma öyle göründüğüme,konu sen olunca enzayıf en aciz halime bürünüyorum.Seni kaybetmekten deli gibi korkuyorum
    çokk güzelll yaffff =((((

5. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    emeğine yüreğine sağlık canımm

6. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

cok tskler bu güzel yorumlarınız için

7. magical

magical Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Gitmek istiyorsan eğer sakın ağırdan alma,hemen git.Beni oyalayıp biraz daha alıştırma kendine.Kesin olsun gidişin,dönüşlerinden arınmış olsun.Bana senden geriye hiçbirşey kalmasın.Hiç yaşamamışsın,hiç benim olmamışsın gibi...Anılarla başederim ben meraketme ama sen gideceksen hazırla bahanelerini,beni gerçeklerle yüzleştirme...ve bana yaLanLar söyLe...

Çok güzelll tşklerr...

8. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

tskler yorumun için begenmene sevindim

9. seeda

seeda Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Gitmek istersen sakın 'Bir başkası war..' deme bana.Varsa öyle biri sakla kendine,ben bilmek istemiyorum

emeğinize sağlık...

10. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    'Neden?' diye sorarsam,sakın bana 'Seni sewmiyorum artık' deme.dürüst olma,istemiyorum,bahaneler bul,yalanlar uydur.
    payaşımın için tşkler

Olur da birgün konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Birgün...

Birgün...

Bir gün hayatımdan ördürürcesine çıkacaksın ve ben seni hep son günkü halinle hatırlayacağım. Senin en güzel halin neydi diye düşünüyorum. Ve içimden bir ses yıllar öncesine götürüyor beni...Seni her halükarda içimde hissedebiliyorum. İşte olayımın en güzel yanı bu. Sen ne kadar anlayabilirsin bilemiyorum. Ama benim gibi her şeyden ve herkesten uzak bir hayatın olmasaydı bunun ne demek...
  2. Arılar ölurse ınsanlar da olur

Arılar ölurse ınsanlar da olur

.. Dünyada en çok Amerika'da arı ölümü görülüyor... Peki ama neden? Bir bilen Türk'ün yanıtıdır: ARILARI ZORLADIKLARI İÇİN Yrd. Doç. Dr. Adnan Ünalan, dünyada arı nüfusunda görülen azalmanın küresel ısınmanın etkilerinden ziyade özellikle Amerika'da yetiştirme teknikleriyle ilgili olduğunu iddia etti. Özellikle kuzey yarımkürede son yıllarda arı nüfusunun yarı yarıya azalması,...
  3. Yuvarlak halı da olur mu demeyin..

Yuvarlak halı da olur mu demeyin..

yuvarlak halı yuvarlak halı markaları Yuvarlak Halı da Olur mu demeyin neden olmasın ki.. Buyrun işte ispatı .. Halı firmalarının 2011 2012 sezonu için hazırladıkları yeni halı modelleri yuvarlak tarzlardan oluşuyor.. Renkleri ve şekli ile evlerinizin havasını değiştirecek bu halılar halı firmaları ve ünlü mobilya markalarının koleksiyonlarındaki yerlerini alıyorlar.. En baştakine bayıldım...
  4. Evham Kadınlar da Daha Fazla Olur

Evham Kadınlar da Daha Fazla Olur

evham, kadin, psikolog, hastalik, titizlik konularini incelemektesiniz Sevgili Melekler, Psikolog Tülay Durlanık Evham hastalığı hakkında sunduğu bilgilendirem toplantısında, Evham özellikle bayanların mustarip olduğu bir hastalık ve titizlik ile şüphe hastalığın en belirgin özellikleri dedi. Hamburg`da düzenlenen Evham konulu etkinlikte Psikolog Tülay Durlanık, Takıntı ve takıntının...
  5. Nafile orucun da sevabı olur mu?

Nafile orucun da sevabı olur mu?

Oruç kazası olmayanın nafile oruç tutması çok sevaptır. Hadis-i şeriflerde buyuruldu ki: (Bir gün nafile oruç tutan kimseye, yeryüzü dolusu altın verilse, o orucun sevabını karşılamaz.) [İbni Neccar] (Gizleyerek, bir gün nafile oruç tutana, Allahü teâlâ, Cennetini ihsan eder.) [Hatib] Sual: Ramazandan sonra her ay oruç tutmak isteyen hangi günler tutmalıdır? CEVAP Her ay 3 gün oruç tutmak...

Sayfayı Paylaş