gebe
  1. magical

magical Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0

Olur ya...

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında magical tarafından paylaşıldı.

Olur ya, birgün beni hatırlarsan, seni ne çok sevdiğimi hatırla... Belki de sevgilerin en safıyla sana nasıl inandığımı ve yüreğimde sevdanı taşıdığımı hatırla.. Günler, geceler, aylar boyu sana, sevdamın her satırında, her dizesinde, sadece sana yandığımı hatırla.. Bazen çaresizlik bağlarmış insanın elini, ayağını, ümitsizlik için de, sana nasıl sımsıkı sarıldığımı hatırla... Olur ya, birgün beni anarsan, bir film şeridinde yada kulağına değen bir müziğin namesin de, özlem için de geçen o günlerimi hatırla... Bir adımda sana koşmak varken, gözyaşlarımda çırpınarak nasıl boğulduğumu ve sana nasıl inandığımı hatırla... Geceler boyu, sıcaklığını yaşayamamış olmamın, buz gibi bir hava da sıcaklığına sarılmanın sevincini ve özlemlerin en acımasızına nasıl kahrolduğumu hatırla..

Olur ya. birgün beni hatırlarsan, en içli şarkılarda çıkıp gelirsem aklına birden, hüzün bulutları çökerse yanıbaşına ve bir iç sızısı hissedersen yüreğin de, beni hatırla... Biz baharı kucaklayamadık sevdiğim, sevdasıyla kucaklaşanları gördüğün de beni sakın, sakın unutma... Kördüğümler boğazım da, çaresiz katlanmak zor bu gamlı yazgıma, bin dualar benden artık sana... Beni unutma, dalından düşen bir yaprak yada gözyaşında... Seni çok seviyorum, sakın beni unutma...

Ben bıraktığın yerde, yüreğindeyim.

Ayşe Manav

Olur ya... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kıraç - Olur Ya

Kıraç - Olur Ya

senin gibisi yok bu dünyada eğer aşk dedikleri doğruysa neymiş, tanrım neymiş acısı, aşk acısı çeken bilir, seven bilir buymuş ya neymiş, tanrım neymiş acısı, aşk acısı çeken bilir, seven bilir buymuş ya olur ya bir gün gelir ya olur ya kader bu ya olur ya benden başkasını gözün görmez olur ya olur ya bir gün gelir ya olur ya kader bu ya olur ya benden başkasını gözün...
  2. Göksel - Olur Ya

Göksel - Olur Ya

Yanlış yollara saptım senden kurtulmak isterken Yolumu kaybettim kayboldum İçimdeki fırtına elbet durulur derken Günler geçti ben sararıp soldum Olur ya bulurum ya Yine kalbinde bir yer nasıl olsa Olur ya bulurum ya Yine kalbinde bir yer belki de herşey yolunda Ele avuca sığmazsın sen delisin divanesin Durulmaz yorulmazsın sen Doğru yoldayım sandım seni ellerde ararken Oyunu kaybettim...
  3. Ajda Pekkan - olur Ya

Ajda Pekkan - olur Ya

Gel birer çocuk olalım, o günden başlayalım Gözlerimiz buluşsun, ilk kez bakışalım Ne dün ne de yarın kalsın, biz yeniden doğalım İlk söz dudağında, olsun benim adım Olur ya, kalbinde yer bulur da Yerleşirim yıllarca, seversin sonunda Olur ya, evet dersin aşkıma şeytana uyarsın da, olmaz mı olur ya Gel birer çocuk olalım, o günden başlayalım Gözlerimiz buluşsun, ilk kez bakışalım...
  4. Ya ol yada ne olursa olsun olma

Ya ol yada ne olursa olsun olma

Hayatımıza ve düşüncelerimize güzellik katıcak yapmamız ve yapmamamız gereken şeyler üzerine arkadaşlar çok hoş okuyun Günlerini say, servetini say, büyüklerini say ama yerinde sayma ! Fidan besle, gariban besle, çocuk besle ama kin besleme ! Davet et, hayret et, aff`et, tövbe et ama ihanet etme ! Parani ver, Selam ver, canini ver ama sirrini verme ! Oku, okumaktan zarar gelmez ama...
  5. ya kızıma birşey olursa korkusu :(

ya kızıma birşey olursa korkusu :(

Melekler, tecrübeli anneler benim sorunum kendim.Sürekli kızıma birşey olursa korkusuyla yaşıyorum.Gece kaçkere kalkıp nefesini dinlediğimi bir Allah bir ben bilirim.Bu paranoyadan vazgeçmek istiyorum, sizin de başınıza geldimi böyle birşey ?

Sayfayı Paylaş