gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

ölürken yapılan son espiriler

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

dini espiriler son moda espriler dini espriler en son azrail espirileri Madem ölüyorsunuz boş durmayın… İşte ölüm anında yapılacak espriler…

-Bahriye kaç [​IMG] arkanda ayı var. Hi haa ha ha ha…

-Sevgili akrabalarım[​IMG] saygıdeğer eşim ve kıymetli oğullarım.
    Bana ayrılan sürenin sonuna gelmiş bulunuyoruz.

-Ihhhh… Ihhhh…
    -Konuşma istersen Hacı dede…
    -Konuşucam ulan… Yirmi trilyon tutarındaki vasiyetimi Almanyadaki Hıristiyan Demokrat Partiye bağışlıyorum.Hı ha ha ha…

-Patlamış mısır getirsene Dürdane. Hayatım film şeridi gibi gözlerimi önünden geçmeye başladı galiba.

-Ben ölüyorum Nilay… Sen unutma Ahmet’e selam söyle…
    -Hangi Ahmet Selami bey?
    -Sultan Ahmet …Hı ha ha ha…

-Çocukların üçü de senden değil Rıfkı… Ben onları Anelka [​IMG] Ribery ve Alex’ten yapmıştım…
    -Ulan bi Beşiktaşlıya yapılır mı lan bu? Ronaldodan yapsaydın bari…

-Azrail geldi görüyorum [​IMG] görüyorum… Hepimizi birlikte istiyor… Hayır onlara dokunma sadece beni al… Beni al beni al onu alma…

:haha::haha:

ölürken yapılan son espiriler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Espİrİler

Espİrİler

*Dün yapılan bir operasyonla Ajda Pekkan'ın alnı sonunda ensesine ulaştı. *Bak Barbie'ciğim,sen daha TOY sun. *Türkiye'de en demokratik olay, trafik kazaları; herkes eziliyor... *Tüh!.. Amortiyi tek rakamla kaçırdım yine... *Oğlum,senin zayıflaman için daha 40 fırın ekmek yemen lazım.. *Suçlu ayağa kalk!..Çocuklu bayana yer ver!.. *Daha son kullanma tarihine çok var, Yavaş iç şu...
  2. Atatürk ' ün Ölürken Söylediği Son Söz...

Atatürk ' ün Ölürken Söylediği Son Söz...

ATATÜRK'ÜN SON SÖZLERİ Her insanın karşılaşacağı ölüm gerçeğinin son saniyeleri geldiğinde, o sırada yanında bulunanlardan Dr. Neşet Ömer bey “Dilinizi göreyim efendim. Lütfen dilinizi dışarıya doğru çıkartın” diye telaşlanırken, Atatürk, Dr. Neşet Ömer beye bakarak “VE ALEYKÜMÜSSELAM” diyerek gözlerini kapatmıştır. (Kılıç Ali’nin Anıları Sh 659. Hulusi TURGUT) Peki, o sırada Atatürk’ün...
  3. Atatürk'ün Ölürken Söylediği Son Söz..

Atatürk'ün Ölürken Söylediği Son Söz..

Her insanın karşılaşacağı ölüm gerçeğinin son saniyeleri geldiğinde, o sırada yanında bulunanlardan Dr. Neşet Ömer bey “Dilinizi göreyim efendim. Lütfen dilinizi dışarıya doğru çıkartın” diye telaşlanırken, Atatürk, Dr. Neşet Ömer beye bakarak “VE ALEYKÜMÜSSELAM” diyerek gözlerini kapatmıştır. (Kılıç Ali’nin Anıları Sh 659. Hulusi TURGUT) Peki, o sırada Atatürk’ün yanında bulunanlar telaş ve...
  4. Şirket Ortaklarına SGK tarafından yapılan son düzenlemeler

Şirket Ortaklarına SGK tarafından yapılan son düzenlemeler

şirket ortaklarının sigortalılığı şirket ortaklarinin bağkur durumu anonim ortaklarının bağkur durumu bağkurluluğu sigortalılığı 2010 Anonim ve Limited Şirket ortaklarına Bağkur ve SGK ile yapılan değişiklikler şöyle. *Anonim şirket ortaklarının durumu 01/10/2008 tarihinden önce anonim şirketlerin kurucu ortakları ve yönetim kurulu üyesi olan ortakları Bağ-Kur sigortalısı sayılmakta...

Sayfayı Paylaş