gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Ölürmüydün Beni Biraz Daha Sevsen

Konu, 'Çöplük' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Ölürmüydün Beni Biraz Daha Sevsen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. biraz daha fantastikleşelimmm.......

biraz daha fantastikleşelimmm.......

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Görünmezlik İçin Biraz Daha Sabrediniz

Görünmezlik İçin Biraz Daha Sabrediniz

İnsanlığın gerçekleşmemiş arzularının en başına gelen görünmezlik teorik olarak mümkün, ama atılması gereken birkaç küçük adım daha var. Bilim adamları, ışığın ve diğer ışınım biçimlerinin bir nesne etrafında bükülme yolunu değiştirebilecek yeni maddelerin, bir nesnenin görünmez olmasını mümkün kılabileceğini belirtiyor. Bir nesneyi gizlemek ve onu ışık, kızıl ötesi ışın, kısa...
  3. Sev beni sonsuz kere!!!

Sev beni sonsuz kere!!!

Yarim olcaksan...; yüreğimi sahiplenip Yüreğinin olmama izin vermelisin... sonu olmayan sevda türkülerime kulaklarını asla kapamamalısın.. acını sahiplenişime ..sana gelen bana gelsin duasına duruşuma şaşırmak lüksün yok senin.. gözlerine bakarken bile seni özlememi fazla görmemelisin.. ne kadar mesafeler girsede aramıza..aldıgın nefes kadar sende olduğumu hissetmen lazım ebeden... izin...

Sayfayı Paylaş