gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ölüyorum..

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Ölüyorum.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben ölüyorum…

Ben ölüyorum…

Bir hastane odasındayım.. Varlığımın son gücünü sarf ederek yaşama bir adım daha yaklaşma gayretindeyim.. Olası ihtimaller aklımda geçmiyor değil.. Gözlerim kapalı.. Zihnim açık.. Düşünebiliyorum..Aklımdan ilk geçen.. Özlediklerim.. Hayata dair olanlar.. Ama sanki iki dünya arasında sıkışmışım.. Her iki tarafı da kabullenemeyen insan hali.. Sesler duyuyorum; ama karşılık veremiyorum.. Bir an...
  2. Ölüyorum Sebebimsin

Ölüyorum Sebebimsin

Şimdi sen gideceksin ve ben arkandan bakakalacağım. Dur diyemeyeceğim, sesim çıkmayacak. Susuşlarımda saklı kalacak duygularım ne kötü... Söz geçiremeyeceğim göz yaşlarıma akacak. Saklayacağım görmeyesin diye, beceremeyeceğim. "Ağlama" diyeceksin bana, seni dinlemeyeceğim. İçimde biriken ne varsa gözlerimden taşacak dışarı. Dokunmak isteyeceksin, başımı geri çekeceğim öfkeyle....
  3. ölüyorum

ölüyorum

allah rızası için biri ayrdım etsin ölüyorum kimseye anlatamıyorum artık.ewleneceğim dedi aylarca kandırdı çekti gitti başkasıyla ewlendi aramadım rahat bırakmadı beni çok uğraştım görüşmemek için olmaadı aşığım dayanamadım şimdi yine yok arkadaşı benimle olmak istiyo onu bana karalıyo sürekli başkasıyla görüşmüş bugün ben ölüyorum burada ölüyorum çok uzun zaman oldu hala unutamadım allah...

Sayfayı Paylaş