gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Omlet

Konu, 'N-O' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Bakınız; Yumurta.Rüyada omlet görmek, bir ziyafete davet edileceğinizin işareti olarak kabul edilir. Rüyada omlet görmek, bir ziyafete davet edileceğinizin işareti olarak kabul edilir. Birtakım insanlar size kötülük yapmaya çalışıyor. Dikkat edin.Hastalık, üzüntü, asabiyeti temsil eder.Rüyada omlet pisirdiginizi görmek, büyük bir kismetin kapinizda bekledigine; pisirdiginiz omleti yediginizi görmek, yakinda büyük bir mevkie ulasacaginiza delalet eder.

Omlet konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. patatesli omlet

patatesli omlet

patatesli omlet nasıl yapılır patatesli yumurtalı omlet video patateslı Malzemeler 6 adet çok minik küpler halinde kesilmiş küçük patates (tatlı patateslerle yaptım ben) 3 adet tatlı yeşil biber (ince doğranmış) 1/2 su bardağı 15 dakika sıcak suda bekletilip fazla suyu sıkılmış ve minik dilimlenmiş kurutulmuş domates 100 gr. ufalanmış beyaz peynir 100 gr. rendelenmiş kaşar peyniri 1/2 su...
  2. Sebzeli omlet

Sebzeli omlet

sebzeli omlet Malzemeler: 5 yumurta 1 çay bardağı bezelye 250 gr ıspanak 3 taze soğan 2 patates 1 sivri biber 1 kırmızı biber 1 yemek kaşığı un 1 çaykaşığı kabartma tozu 2 yemek kaşığı zeytinyağı Hazırlanışı: *Patateslerin kabuklarını soyup küp şeklinde doğrayın. Kızgın yağda kızartın. Ispanak, kırmızı biber, yeşil biber ve taze soğanları ince...
  3. bebek omleti

bebek omleti

bebişinize yararlı bir mama oldugunu dusunuyorum... şahsen benım minik kuzenım çok sevıyor bunu sizinlede paylasmak istedım bebişlerınıze afıyet olsunn ....=) BEBEK OMLETİ Malzemeler 1 Yumartanın Sarısı 1 Tatlı Kaşığı Sızma Zeytinyağı 1 Tatlı Kaşığı Taze Kaşar Rendesi Hazırlanışı Yumurtanın sarısını akından ayırın. Minik bir tavaya zeytinyağını koyun. Yumurta sarısı ve kaşar peyniri...
  4. Patatesli omlet

Patatesli omlet

kahvalti tarifleri kahvaltı tarifleri Malzemeler: -4 adet yumurta -2 tane orta boy patates -Kimyon, karabiber, tuz -Patatesleri kızartmak için sıvıyağ Yapılışı: Patateslerimiz soyup, küp şeklinde doğruyoruz. Kızgın yağda kızartıp, omlet tavamıza alıyoruz. Derin bir kaseye yumurtalarımızı kırıp, baharat ve tuzumuzu ekleyip, çırpıyoruz. Çırpılmış yumurtalarımızı, ocağa aldığımız...
  5. Bebek omleti

Bebek omleti

Bebek omleti; meleklerim bebeğimiz artık ek gıdaya başladıysa ve yumurtaya karı alerjisi yoksa bebeğinizin damak zevkine uygun bir omlet... Malzemeler 1 yumurtanın sarısı 1 tatlı kaşığı sızma zeytinyağı 1 tatlı kaşığı taze kaşarpeyniri rendesi BEBEK OMLETİ TARİFİ Yumurtanın sarısını akından ayırın. Minik bir teflon tavaya zeytinyağını koyun. Yumurta sarısıyla kaşarpeyniri rendesini bir...

Sayfayı Paylaş