gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

Ömrüm Sessiz Bir Çığlık Dizi Konusu-Oyuncu Kadrosu

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

Ömürüm Sessiz Bir Çığlık Dizisi Oyuncusu Leyla Feray-2.jpg
    Fox Tv de yaz sezonunda yayınlayacağı yeni dizisi Ömrüm Sessiz Bir Çığlık dizisinin hazırlıklarına başladı. İşte Fox Tv Ömrüm Sessiz Bir Çığlık dizisi oyuncuları ve dizinin konusu...

ÖMRÜM SESSİZ BİR ÇIĞLIK OYUNCULARI KİMLER
    Ömrüm Sessiz Bir Çığlık Ejder-Tolga Sarıtaş
    Ömrüm Sessiz Bir Çığlık Nağme-Leyla Feray
    Ömrüm Sessiz Bir Çığlık Güven Hokna
    Ömrüm Sessiz Bir Çığlık Fırat Tanış
    Ömrüm Sessiz Bir Çığlık Dila Danışman
    Ömrüm Sessiz Bir Çığlık Burak Sergen
    Ömrüm Sessiz Bir Çığlık Bülent Bilgiç
    Ömrüm Sessiz Bir Çığlık Özlem Başkaya
    Ömrüm Sessiz Bir Çığlık Eylem Yıldız
    Ömrüm Sessiz Bir Çığlık Gizem Denizci
    Ömrüm Sessiz Bir Çığlık Özgül Kavruk
    Ömrüm Sessiz Bir Çığlık Musa Çiçekhaberler4
    Ömrüm Sessiz Bir Çığlık Serkan Şenalp
    Ömrüm Sessiz Bir Çığlık Ebru Üstüntaş
    Ömrüm Sessiz Bir Çığlık Ümay Anadolu Kaboğlu
    ÖMRÜM SESSİZ BİR ÇIĞLIK DİZİSİ KONUSU

Ömrüm Sessiz Bir Çığlık dizisinde, Ejder(Tolga Sarıtaş) ile Nağme(Leyla Feray) aşkını ve aileleri ile olan ilişkileri konu ediniyor. Dizinin hikayesi ise şöyle, Bursa’nın zengin ailelerinden birinin veliahtı olan Ejder, iyi bir eğitim alıp, askerliğini de yaptıktan sonra işin başına geçer. Ejder, birkaç günlüğüne gittiği İstanbul’da tanıştığı piyanist Nağme’ ye delicesine aşık olur ve kimseye haber vermeden onunla evlenir. Ejder’in Bursa’ya götürdüğü Nağme’nin Yetinmezler Çiftliği’nde aileye dair öğrendiği gerçeklerden sonra evliliğe olan inancı sarsılır, ama pes etmez.

Bakalım bu dizi yaz ayı boyunca izlenecek mi, kısa mı sürecek yok sa uzun soluklu bir dizimi olacak. Göreceğiz...

Ömrüm Sessiz Bir Çığlık Dizi Konusu-Oyuncu Kadrosu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sessiz Çığlık

Sessiz Çığlık

Bağırmak istiyorum, haykırmak istiyorum ama kelimeler boğazıma düğümleniyor ve susuyorum... Susup sabrediyorum ve üstelik korkum daha da büyüyor... Aslında ummadığım bir yerde, ummadığım bir anda patlamaktan korkuyorum... Düşünüyorum da; sayılarını hatırlamadığım kadar çok olan "keşke"lerime bir yenisini daha eklemekten ve geri dönüşü olmayan bir yola girmekten korkuyorum...
  2. Firar dizisi oyuncuları oyuncu kadrosu ve konusu

Firar dizisi oyuncuları oyuncu kadrosu ve konusu

Selam arkadaşlarım Firar diye starda bir dizi oynayacak 16 eylül cuma günü saat 8 de bu dizinin oyuncuları ve konusu hakkında bilgi verir misiniz lütfen.
  3. Alemin kralı dizisi konusu oyuncuları oyuncu kadrosu

Alemin kralı dizisi konusu oyuncuları oyuncu kadrosu

kızlar alemin kralı isimli dizinin konusu oyuncu kadrosu ve oynayan kişiler kimler bilgi var mı teşekkür ediyorum.
  4. Yeni Dizi Karagül Oyuncu Kadrosu

Yeni Dizi Karagül Oyuncu Kadrosu

Bu konu; karagül dizisi oyuncu kadrosu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, henüz çalışma aşamasında olan yeni dizi Karagül, Avşar Film tarafından çekilecek. Büyük bir hızla ön hazırlıkları yapılan dizi için Arşav Film'in sahibi Şükrü Avşar, dizi için Halfeti'de konaklar ve gül tarlası hazırladıklarını söyledi. Dizinin muhtemel oyuncu kadrosu hakkında şimdi ki bilgilerimiz ise...
  5. REAKSİYON DİZİ KONUSU VE OYUNCULARI

REAKSİYON DİZİ KONUSU VE OYUNCULARI

reaksiyon dizisi konusu,reaksiyon dizisi oyuncuları kimdir,reaksiyon dizisi yönetmeni,reaksiyon dizisi konu özeti,reaksiyon dizisinin kadrosu,reaksiyon dizisi hakkında bilgiler Star tv’de yeni sezonda yayınlanan “Reaksiyon” dizisinin konusu ve oyuncuları.Bahadır Özdener ve Cüneyt Aysan, ‘Kurtlar Vadisi Pusu’nun senaryosunu yazmayı bırakmış ve Pana Film’deki ortaklıklarından ayrılmıştı. Yeni...

Sayfayı Paylaş