gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ömrümle ilgili güzel sözler arıyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ömrümle ilgili güzel kısa yada facebookta kullanabileceğim sözler ve şiirler arıyorum varsa benimle paylaşır mısınız lütfen.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ömrümle ilgili güzel sözler arıyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sevgili için güzel sözler arıyorum

sevgili için güzel sözler arıyorum

arkadaşlarım sevgili için söylenecek en güzel sözleri arıyorum. Bana yardımcı olursanız sevinirim.
  2. Vefayla ilgili güzel sözler

Vefayla ilgili güzel sözler

vefa ile ilgili sözler arıyorum, bana bu konuda yardımcı olabilir misiniz? eğer yardım ederseniz, size minnettar olacağım.
  3. Hoşgörüyle ilgili güzel sözler

Hoşgörüyle ilgili güzel sözler

hoşgörü sözleri hoşgörü ile ilgili güzel sözler Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda hoşgörününü önemini hepimize bir kez daha hatırlatacak ve kim bilir hoşgörülü olmaya ihtiyacı olan arkadaşlarımıza faydalı olacak, hoşgörü ile ilgili güzel sözler paylaşacağız. Sevdiğinin kusurlarını hoş görmeyen,sevmiyor demektir. Goethe Hoşgörü, en iyi dindir. Victor Hugo “Hoşgörülü ol ki sana...
  4. Twitter İçin Güzel Sözler arıyorum

Twitter İçin Güzel Sözler arıyorum

Merhaba millet öncelikle hepinizin babalar günün kutluyorum ve sizden Twitter İçin Güzel Sözler yazmanızı rica ediyorum paylaşımınız için şimdiden çok tşkler
  5. Sevgilimi etkileyecek güzel sözler arıyorum

Sevgilimi etkileyecek güzel sözler arıyorum

Çok güzel giden bir ilişkim var ve onu çok seviyorum.Ona güzel mesajlar atmak istiyorum, onu etkileyecek olan güzel sözler. Yazabilirmisiniz bana ?

Sayfayı Paylaş