gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Ömrümün Sahibi

Konu, 'Çöplük' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Son düzenleme: 25 Şubat 2009
  2. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Ömrümün Sahibi

kulak verdiğinden dökülen seslere
    bir söz diyemem bana versene
    evlenir misin benimle….
    kader kıymet budur kısmet buna denir
    mutluluksa dileğin seninle yaşamalı
    yaşamakla bitmez muhteşem olmalıyız
    mucize bir yere seninle varmalıyız
    bir umut gözlediğim yılardır beklediğim
    kalbimin sahibisin sen

kaynak:diyemediklerim

Son düzenleme: 25 Şubat 2009
  3. Mi'na57

Mi'na57 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Ömrümün Sahibi

Çok seviyorum bu şarkıyı..resimlerle de harika olmuş..teşekkürler canım..:)

Ömrümün Sahibi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Al Ömrümü

Al Ömrümü

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Rafet El Roman - Ömrümün Sahibi

Rafet El Roman - Ömrümün Sahibi

rafet el roman gönlümün sahibi gönlümün sahibisin sen sahibi sözleri rafet el roman indir Bende kaybolanı,sende bulmak güzel Yitip,unutulanı;sende görmek güzel Güzel demek yetmez Muhteşem olmalıyız Bakir bir yere..Seninle varmalıyız Bir umut gözlediğim,yıllardır beklediğim Kalbimin sahibisin sen Çırpınıyor yüreğim,ferman buyur öleyim Gönlümün sahibisin sen Duy şu kalbimin Vurduğu sesi...
  3. Al Ömrümü...

Al Ömrümü...

Duygu yüklü paylasim sizlerle meleklerim... :uhu: :uhu: :uhu:
  4. ömrümün sahibi

ömrümün sahibi

ömrümün sahibine (askerime) ömrümün tek sahibi ömrümün sahibi şiir şiiri siir sahibine askerimm, seni çok seviyorum ve çok özledim günlerin ayların biran önce bitmesini istiyorum... şuanda uzağımdasın ama kendini sakın yalnız hissetme aslında heran seninleyim ruhen Hakkari'deyim senin yanında... sen benim can damarımsın ben SEN oldum artık kendimle ilgili ne bir düşüncem var nede bi istediğim...
  5. İyiki varsın...Ömrümün ve kalbimin sahibi

İyiki varsın...Ömrümün ve kalbimin sahibi

iyiki varsın yazıları iyi ki varsın yazıları iyiki aşkım aşkım sözleri ömrüm Sözler yetmiyor kelimeler kifayetsiz kalıyor sana olan duygularımı anlatmaya...Kara bulutlarla dolu geçen şiddetli fırtına sonrası güneşim ışığımsın sen benim..Aldığım her nefesin sebebi sen,o kocaman sevgi dolu yüreğinle beni sevginle hep ayakta tutan bana güç veren yine sen ... İyi ki varsın aşkım ,iyi ki seni...

Sayfayı Paylaş