gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

ömrümün son baharı!

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Adim anilmaz oldu kapim çalinmaz oldu
    Ömrümün sonbaharinda

Gönlum katlansin diye gören göz görmez oldu
    Ömrümün sonbaharinda
    Saçlarima düstü aklar hüzünlendi aksamlar
    Ömrümün sonbaharinda
    Hep yüzüme kapandi dost bildigim kapilar
    Ömrümün sonbaharinda
    Sarkilar yarim kaldi resimler soldu simdi
    Ömrümün sonbaharinda
    Döktügüm gözyaslari sel oldu akti gitti
    Ömrümün sonbaharinda

Elimden kaçirdigim gençligimi özlerim
    Ömrümün sonbaharinda

Artik hiç dönmeyecek sevgiliyi beklerim
    Ömrümün sonbaharinda
    Baris isyan eyleme yillar akip gidiyor
    Ömrümün sonbaharinda
    Fazla vaktim kalmadi giden geri gelmiyor
    Ömrümün sonbaharinda
    hala kalem tutacak bir parça gücüm kaldı
    ömrümün sonbaharında
    hala yazıp çizecek birkaç satırım kaldı
    ömrümün sonbaharında
    Hala bitirmedigim bir yarim sarkim kaldi
    Ömrümün sonbaharinda
    ve Hala beni dinleyen bir avuc dostum kaldi
    Ömrümün sonbaharinda...

ömrümün son baharı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. "Bu son bahar, son baharımız olacak.

"Bu son bahar, son baharımız olacak.

"Bu son bahar, son baharımız olacak. Son sezon Eylül'de Kanal D'de" sloganıyla ekranlara gelen dizinin tanıtım çekimleri, bir süre önce yayınlanmaya başlandı. Yeni bölüm de 3 Eylül Çarşamba akşamı başlıyor.. Fragmanları izlerken fark ettim ki, yaz sezonu boyunca onun boşluğunu kimse dolduramamış.. O kadar ki fragmanlar bile beni hüzünlendirip, boğazıma yumruklar saplamaya yetti, dizi...
  2. Son Bahar 11.Bölüm

Son Bahar 11.Bölüm

Yaşanan son olaydan sonra Sabiha hayatının en büyük üzüntüsünü yaşar. Kemal ile olan tartışmaları yüzünden evden ayrılan Sabiha, Zeyno ile beraber yeni bir ev tutar ve taşınır. Artık kendi ayakları üstünde durmalıdır. Gelen yardım tekliflerini de kabul etmez. Tüm planları altüst olan Nursel, annesinin evine dönmek zorunda kalır. Kemal iş bulamamanın ezikliği ile herkesle kavga etmektedir. Son...
  3. Son bahar

Son bahar

Son bahar Tüm renklerini tattım hayatın, Sarı,yeşil,mavi ve daha nice Takıldım mavinin sonsuzluğuna Bir esintiyle sürükleniyorum son bahara! Ardımdan çiseleyen yağmur, Siliyor tüm renkleri ve aşkın izlerini. Bir gri tona boyuyor hayatımı, yaklaşan hazan mevsiminde acımasızca. Büyük bir telaşın içinden sıyrılıp Bir boşlukta savrulup gitmekmiş, Umarsızca tüm renkleri arkada bırakıp Siyahlar...
  4. SabRımın Son BahaRı..

SabRımın Son BahaRı..

SabRımın Son BahaRı.. Duygularımı iz ve odamdaki taburemden iteli çok zaman oldu… boynuma geçirilmiş urgandan yasaklar damlıyor kaygan soğuk betonlara… Çekip alsan /ölü doğumlar gerçekleşmeyecek belki çekilen bu sancılardan… Tutuklu kalan binlerce kelime vuracak kendini sahillere ve hiçbir yaşanmışlık bu kadar nedenli olmayacak çığlıklarımda… kendi uygarlığımın çöküşü değil bu sahnede...
  5. Kaç Bahar Kaldı Ömründe ...

Kaç Bahar Kaldı Ömründe ...

Güzel olan hiçbir şey eskimez.dedi dostum. İncecik bir sızı duydum, sustum... Gözlerimi kapayıp kana kana içtim kelimelerini. Eskimiyordu hiç, biliyordum... Senin gözlerimde hiç eskimediğin, eskimeyeceğin gibi... Ben seni bulmak için tüm dünyayı dolaşabilirdim ama sen buldun beni. Bende kaybettiğim beni... Uzansam sana, dokunmak bir şey değil yanmaktan korkuyorum. Korktukça kaçıyorum...

Sayfayı Paylaş