gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ÖMSS Tercih Başvuru Tarihleri ne zaman yazın

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar aranızda ÖMSS Tercih Başvuru Tarihleri hakkında bilgi sahibi olan kişiler var ise o arkadaşlarımdan ÖMSS Tercih Başvuru Tarihleri hakkında bilgi rica ediyorum.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

ÖMSS Tercih Başvuru Tarihleri ne zaman yazın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2012 ygs başvuru tarihi ne zaman

2012 ygs başvuru tarihi ne zaman

Kızlar önümüzde ki yılın ya da bu yılın mı desek, nasıl olsa günler kaldı yıla girmeye :D Her neyse işte 2012 ygs başvuru tarihi ne zaman biliyor musunuz? bilen banada bildirsin.
  2. 2012 Sbs Tercihleri Tarihi ne zaman

2012 Sbs Tercihleri Tarihi ne zaman

Kızlar acaba aranızda bu 2012 Sbs Tercihleri Tarihi ne zaman bilen var mı? 2012 Sbs Tercihleri Tarihini bilen varsa yazarsa çok sevinirim.
  3. 2012 Oyp Başvuru Tarihleri ne zaman

2012 Oyp Başvuru Tarihleri ne zaman

Kızlar acaba aranızda 2012 Oyp Başvuru Tarihleri ne zaman bilen var mı? 2012 Oyp Başvuru Tarihleri ne zaman bilen varsa lütfen çok acil olarak bana da yazsın
  4. 2013 Kpss Başvuru Tarihi ne zaman ?

2013 Kpss Başvuru Tarihi ne zaman ?

2013 yılında kpss sınavına başvurmak isteyenler için yararlı bir paylaşım olduğunu düşünüyorum. 2013 Kpss Başvuruları Tarihi Ne Zaman? 2013 yılı Kpss başvuru tarihleri henüz açıklanmamıştır. Ancak sınav tarihi 6-7 Temmuz 2013 olarak açıklandı. Güncel sınav takvimine Ösym'nin resmi sınav takvimi sitesinden ulaşabilirisniz. Sınav takvimine ulaşmak için 2013 KPSS BAŞVURU ÇİZELGESİ TIKLAYIN
  5. 2014 KPSS Tercihleri Ne Zaman Yapılacak, İşte Tarihler!

2014 KPSS Tercihleri Ne Zaman Yapılacak, İşte Tarihler!

2014 kpss tercih, kpss tercihleri 2014, 2014 kpss Kamu Personeli Seçme Sınavı'na (KPSS) giren adaylar, tercihlerini 23 Haziran-2 Temmuz arasında yapacak. ÖSYM'den yapılan açıklamaya göre, Kamu Görevlerine İlk Defa Atanacaklar İçin Yapılacak Sınavlar Hakkında Genel Yönetmelik hükümleri uyarınca, bazı kamu kurum ve kuruluşlarının kadro ve pozisyonlarına yerleştirme yapmak amacıyla adaylardan...

Sayfayı Paylaş