gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Ömür Gedik'e Tam Not!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

ömür gedik ömür gedik saç modeli ömür gedik, sesi, tam not verildi, kim beğendi, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler

Sevgili melekler,
    Geçtiğimiz günlerde ilk kez albüm çıkartan gazeteci Ömür Gedik'in sesine tam not geldi! Bu notu veren ünlü müzisyen ise ,Fuat Güner!..

Üç şarkılık maxi sing’le ile müzikseverlerin karşısına çıkan Ömür Gedik, duayen sanatçı Fuat Güner’in daha önce seslendirdiği ‘Aşk Var ya’ adlı parçayı Burak Kut ile birlikte seslendirdi.

TRT FM ve TRT Müzik kanallarından ortak yayınlanan 'Fuat Güner’le Müzik Ömür Boyu' programında Fuat Güner, Ömür Gedik’in çıkarttığı albümle ilgili olarak “Ömür’ün albümünü dinledim. Sesini çok beğendim. Şarkıları da çok güzel okumuş, tebrik ediyorum.” dedi.

Hop Dedik Orda Kal adlı albümün ilk klibini ‘Orda Kal Portakal’adlı parçaya çekerek müzikseverlere ulaştıran Ömür Gedik, diğer iki parçasına da en kısa zamanda klip çekeceğini bildirdi.

Ömür Gedik'e Tam Not! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Electrolux'e tam not...

Electrolux'e tam not...

electrolux forum Electrolux'e tam not... Electrolux'e enerji tasarrufundan tam Dünya devi Electrolux, Türkiye'de enerji sınıfı A++ olan bir derin dondurucu satışa sunuyor. Electrolux ECS 2651 derin dondurucu, evde fazla yer kaplamaması için düşünülmüş ideal ölçüleriyle de dikkat çekiyor. Hızlı dondurma fonksiyonu ile zamanın kısıtlı olduğu acil durumlarda kullanıcısına yardımcı olan sandık...
  2. Gökhan Tepe - Ömürsün Ömür

Gökhan Tepe - Ömürsün Ömür

Bu yol benim Bu devran benim Elimle çizdiğim Kader benim Bu sevda benim Bu çile benim Seni seven Bu gönül benim Kar kıyamet içim dışım Bu ayazda, üşüdüm Yalnız bırakma ne olur Kar kıyamet içim dışım Sen sevgilim beni Yalnız bırakma ne olur Yıkıp geçen zamana kızgın, sana dargınım Bir görümlük yüzün vardı onu benden aldın Yıkıp geçen zamana kızgın, sana dargınım Bari sen beni bu zor...
  3. Fistlady", ünlü modacılarımızdan tam not aldı

Fistlady", ünlü modacılarımızdan tam not aldı

Cumhuriyet'in 85. yılı dolayısıyla Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün Çankaya Köşkü'nde verdiği resepsiyona siyaset, sanat, medya, spor ve iş dünyasından çok sayıda ünlü isim katıldı. Cumhurbaşkanının smokin giydiği gecede, gözler Hayrünnisa Gül'ün üzerindeydi. Resepsiyonda lacivert döpiyesi tercih eden Gül, kıyafetiyle modacıların beğenisini topladı. Hayrünnisa Gül'ü şık bulan modacılar,...
  4. notlarım

notlarım

itiraf ediyorum notlarımı düşürdüm onları hemen toplamam lazım of offfffff aglamak istiyorum yaa:hasta:
  5. Hülya Avşar'a ve 72.Koğuşa Tam Not

Hülya Avşar'a ve 72.Koğuşa Tam Not

72 koğuş konusu Yayınlanmadan büyük ses getiren Hülya Avşar'ın yeni filmi 72.Koğuş eleştirmenlerden tam not almış... Bakalım eleştirmenler neler demiş... Hülya Avşar’ı dört yıl sonra sinemaya döndüren Orhan Kemal’in “72. Koğuş” adlı eserinden aynı adla çekilen filmin basın gösterimi dün Maçka G-mall’da yapıldı. Avşar’ın başrolünü Kerem Alışık, Songül Öden ve Yavuz Bingöl’le paylaştığı...

Sayfayı Paylaş