gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ömürlük Sevdim

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Ömürlük Sevdim

çok hoşlar emeğine sağlık canım

3. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Ömürlük Sevdim

vaav... çok güzeller emeğine sağlık canım.

Ömürlük Sevdim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cengiz Kurtoğlu - Sev Sev

Cengiz Kurtoğlu - Sev Sev

Sana Benİ Sev Desem Olmazmi (olur) Bu AŞk Bİze YakiŞir YakiŞmazmi (yakiŞir YakiŞir) Sana Benİ Sev Desem Olmazmi (olur) Bu AŞk Bİze YakiŞir YakiŞmazmi (yakiŞir) Kiyamet Mİ Kopar DÜnya Mi Batar Hadİ Naz Etme Sev Sev Bİrazcikta Benİ Sev Birak Olsun GÖnlÜme Olsun Garİp Derde Deva Bulsun Sen Bu Yolun Yolcususun Hadİ Naz Etme Sev Sev Bİrazcikta Benİ Sev Kaldir Kollarini Çapkin Kalbİmde İzler...
  2. Asya - Seve Seve

Asya - Seve Seve

Asya - Seve Seve bu sabah uyurken yanımda bensizdin rüyalarda bambaşka bir isim buldum dudaklarında al bu aşık gönülden çaldığın büyük aşkı at yerlere kırılsın baş üstüne canın yansın boş ver bu kalbin kıranı çok öğrendim artık seni sen boş ver aşkın çilesi çok ben razıyım hem de seve seve
  3. Aşkın Ömrü Ya Günlüktür,Ya Da Ömürlüktür...

Aşkın Ömrü Ya Günlüktür,Ya Da Ömürlüktür...

Aşkın Ömrü Ya Günlüktür,Ya Da Ömürlüktür... Sen; Tozlu raflarda unutulmaya yüz tutmuş, belki defalarca okunmuş, belki çoğu zaman yarım bırakılmış, belki de okuyanın istediği sonla bitmediği için anlamsızlaşmış hüzünsel bir öykü gibisin artık Ben; Eski zamanlara özgü siyah beyaz bir resmin içinde; ağlayan gözlerle, gitmekte olan bir adama bakan, biraz eksik fazlası ile yıkılmış bir kız çocuğu...
  4. Ömürlük 'OlSuN'

Ömürlük 'OlSuN'

dede nine resimleri Aşkın anlamını soranlara güzel bir yanıt olurdu bu yazı. Ne varsa hala eskilerde var benim kanaatimce. Aşkın en güzelide o zamanda yaşanılırmış... SeyirLik DegiL ÖmürLük OLsun YaşLı Bir Bey Sabah Erken Evinden Çıkmış YoLda İLerLerken bir BisikletLinin Kendisine Çarpması İLe Yere YuvarLanmış Ve Hafif YaraLanmış. Sokaktan GeçenLer YaşLı Beyi Hemen En Yakın SağLık...

Sayfayı Paylaş