gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Omzumda ağLa

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Omzumda ağLa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ağa

Ağa

Rüyada bir köy agasini görmek, büyük bir memuriyete atanacagina veya bir iste basari kazanacagina; kadin ise evinde söz sahibi olacagina yorumlanir.
  2. Nazan Öncel - Omzumda Ağla

Nazan Öncel - Omzumda Ağla

Sen kimseye benzemezsin kimse sen olamaz başka birine söylesem bunu anlayamaz derdin neyse,herneyse bilmiyorum bilmemekle beraber üzülüyorum başkalarına ağlama gel benim omzumda ağla bu ev sensiz yaşanmıyor odalarına girilmiyor şunu bilesin ki olmuyor uyunmuyor,gülünmüyor bişey ifade etmiyor ahhh bugüne kadarmış,buraya kadarmış deyipte gitme lüften gitme ikimiz için gel,hatırım için kal...
  3. AĞim

AĞim

Ayağın üstündeki tümsek yer.
  4. Omzunda yıldızı var.

Omzunda yıldızı var.

Bir asker,namaz kılan (en zor şartlarda bile terk etmeyen) diğer askere sordu: "Arkadaş kaçıncı asırda yaşıyoruz ? Niçin kendini zahmete sokup her gün 5 defa namaz kılıyorsun. Namaz kılan asker, tam o sırada uzaktan görünen teğmeni gösterdi: -Şu insan; niçin yanından geçerken toplanıyor, selam veriyor ve bütün emirlerine itaat ediyorsun. "yat"dese yatıyor, "kalk" dese...
  5. Hayranları nihat doğan’ın omzunu çıkardı

Hayranları nihat doğan’ın omzunu çıkardı

survivor nihat doğan resimleri haberleri omuzu çıktı hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da Survivor Ünlüler-Gönüllüler'de yaptığı çıkışla hayran kitlesini çoğaltan Nihat Doğan'ın her gittiği yerde izdiham oluyor melekler...Nihat Doğan'ın katıldığı bir açılışta hayranları omuzunu çıkartmış...Geçiyorum haberin detaylarına İstanbul Yeşilpınar’daki bir alışveriş merkezinde ücretsiz...

Sayfayı Paylaş