On Aylık Bebek Açlıktan Bir Deri Bir Kemik Kaldı

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında AuSSie-AnGeL tarafından paylaşıldı.

1. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye

afrikada aç kalan insanlar afrika aç kalan insanlar video afrika afrikada açlıktan ölen video afrikalı bebekler On Aylık Bebek Açlıktan Bir Deri Bir Kemik Kaldı....
    Şu Ramazan ayında bizler her akşam çeşit çeşit yemekler yerken türkiyenin ve dünyanın bir çok yerinde açlıktan bir deri bir kemik kalan insanlar var..

Mersin’de sokaklarda dilencilik yapan bir kadının Afrika ülkelerindeki aç çocukların görünümünü andıran on aylık oğlu, polis tarafından alınıp ambulansla gönderildiği hastanede tedavi edildi.
    İşlek caddelerde dilencilik yapan üç aylık hamile Emine Balkar’ın (30) kucağındaki bebeğin aşırı zayıf ve bitkin olduğunu fark eden bir kişi, durumu polise bildirdi. Bunun üzerine Balkar’ı bulan polis, besinsizlikten kemikleri sayılan on aylık İbrahim için ambulans çağırdı. Balkar, çocuğunun elinden alınacağı korkusuna kapılarak ağlamaya başladı ve bebeğini sağlık ekiplerine vermek istemedi. Bu sırada fenalaşan Balkar’ın tansiyonunu yine olay yerinde bulunan ekipler ölçtü. Sağlık ekibinin sorduğu sorulara güçlükle cevap veren ve oğluna yardım eli uzatılmasını isteyen Balkar da tedavi için ambulansa alındı.
    Götürüldüğü Toros Devlet Hastanesi’nde beş saat gözetim altında tutulan İbrahim’in aç ve hasta olduğunu belirten Emine Balkar, “Eşim çöplerde kâğıt ve naylon toplayarak geçimimizi sağlamaya çalışıyor.
    Her zaman iş olmuyor, açlıktan ölmemek için ben de dilenmeye başladım. Başka çarem yok” dedi. Tedavinin ardından İbrahim, annesi Emine Balkar’a teslim edildi.

2. su.ay

su.ay Yeni Üye

çok üzücü. insanlar çaresiz kalınca herşeyi yapıyor. çocuk için çok üzüldüm. hangi şartlarda yaşıyor bebek.

3. papatya57

papatya57 Yeni Üye

çok üzüldüm yaaaaa

On Aylık Bebek Açlıktan Bir Deri Bir Kemik Kaldı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. 1-12 aylık bebek kilo boy grafiği...

yeni doğan bebekler için öneriler... 3 aylık bebek kilosu 2 aylık bebek kilosu ideal 1 bebeklerin Anne Sütünün Önemi Çocuğunuza ilk 4-6 ayda sadece anne sütü veriniz!!! Sütünüz yeterli ve herhangi bir tıbbi engel yok ise bebeğinize başka hiçbir besin vermeyiniz(su dahil) Anne sütü çocuğunuzu hem emzirildiği dönemde hem de erişkin yaşta karşılaşabileceği pek çok hastalıktan(ishal,bulaşıcı...
  2. 4 aylık Hatice bebek kız diye öldürüldü

4 aylık bebek kilosu Dört aylık Hatice bebeğin kundakta ölü bulunması üzerine babaannesi inanılmaz bir iddia ortaya attı. Döverek öldürüldüğünden şüphelenilen dört aylık bir bebeğin cesedi, kundağa sarılıp kanal kenarına atılmış bulundu. Bedeninde dayak izleri bulunan bebeğin annesi, dört aylık kızını kayınvalidesinin döverek öldürdüğünü öne sürdü. Büyükannenin bebeği kız olduğu için...
  3. 14 aylık bebek kokain komasında

Brezilya'da 14 aylık bir bebek aşırı dozda kokain nedeniyle hastaneye kaldırıldı. O Globo gazetesi, bebeğin, aşırı dozda kokain kullandıktan sonra bayılan 17 yaşındaki annesinin yatağının üzerindeki kokaini yuttuğunu yazdı. Krize giren bebeğin, anneannesi tarafından hastaneye kaldırıldığı, midesinin yıkandığı ve hayata döndürüldüğü bildirildi. Anneannenin bebeği bulduğu sırada, annenin...
  4. bebek yapmak için ne kadar vaktim kaldı?

43 yaşında hamilelik 43 yaşında gebelik hamile yaş hamilelik doçdrözkan öztürk Günümüz kadını çeşitli nedenlerle anneliği 40 lı yaşlara kadar erteliyor.Ancak bu rötar gebelik şansını ciddi olarak azaltıyor.Çünkü kadınlarda yumurta sayısının azalmasıyla birlikte 30 lu yaşlarda doğurganlık oranı düşüyor...İşte anne olmayı düşünenlere önemli ayrıntılar....... Günümüz kadını artık geç doğum...
  5. 4 Aylık bebek gelişimi

4 aylık bebek hareketleri bebeğin 4. ay gelişimi Bebeği 4 aylık olmuş olan Melek'lerimiz ve 4 aylık bebek annesi olan tüm misafirlerimiz için, 4 aylık bebeğin hareketleri hakkında bilinmeyen ya da merak edilen tüm bilgileri bu sayfamızda paylaşıma sunuyoruz arkadaşlar. Evet Melek'ler, 4 aylık bebek neler yapar; buyrun öğrenelim:) Güler Bacaklarında ağırlığa tahammülü artar. Siz onunla...
  6. 4 5 6 aylık bebek menüleri

4 5 6 aylık arasında olan bebeklerinize hangi ek gıdaları yediriyorsunuz. Ben bebeğime ki şu anda 4 aylık mama ile besleniyor hangi besinleri vermeliyim. Bana bir kaç menü vermeniz mümkün mü ?
  7. 17 Aylık Bebek İçin Krep Tarifi Buyrun

bebek için krep bebek krep tarifi Sevgili melekler, yaz sıcaklarında bebeklerinize yedirebileceğiniz 12 aylık bebeklere özel dondurma tarifimizin ardından daha büyük 17 aylık bebekler için doyurucu ve besleyici bir tarifle karşınızdayız :) Bebek krep tarifi .Hemen tarifimize geçiyoruz :) Malzemeler 525 gr un 1 tutam tuz 1 tutam yemek sodası toz şeker 5 yumurta 50 cl süt içine pirinç...
  8. kızlar 3 aylık bebek başını tutabilirmi

Selam kızlar. Ben birşey soracam. 3 aylık yeğenim var ve elime pek vermiyorlar, başını tutamazsın falan diyorlar. 3 aylık bebek kendi başını tutamaz mı acaba ?
  9. Sinem Kobal Bir Deri Bir Kemik!

sinem kobal, sinem kobal haberleri, sinem kobal arda turan Sevgili melekler, bir dargın bir barışık devam eden Sinem Kobal Arda Turan aşkının akıbeti için en son anne Kobal harekete geçmiş ve tarafları barıştırmak için harekete geçmişti. Bir süredir ortalarda görünmeyen Sinem Kobal ise geçtiğimiz gün bir arkadaşının düğününde ortaya çıktı. Ancak görünen o ki, Kobal'a bu ayrılık hiç...
  10. 6 aylık bebek beslenmesi önerileri

selam tecrübeli anneler bebeğim yaklaşık 6 aylık oldu bana 6 aylık bebek beslenmesi hakkında deneyim ve bilgilerinizi paylaşırmısınız ilk kez anne olduğu için çoğu konuda tecrübesizim bebişimi en iyi şekilde beslemek istiyorum bana bu konuda önerisi olan varsa sevinirim 6 aylık bebekler ne yer içer söylermisiniz

Sayfayı Paylaş