On Aylık Bebek Açlıktan Bir Deri Bir Kemik Kaldı

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında AuSSie-AnGeL tarafından paylaşıldı.

1. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Well-Known Member

afrikada aç kalan insanlar afrika aç kalan insanlar video afrika afrikada açlıktan ölen video afrikalı bebekler
    On Aylık Bebek Açlıktan Bir Deri Bir Kemik Kaldı....
    Şu Ramazan ayında bizler her akşam çeşit çeşit yemekler yerken türkiyenin ve dünyanın bir çok yerinde açlıktan bir deri bir kemik kalan insanlar var..

Mersin’de sokaklarda dilencilik yapan bir kadının Afrika ülkelerindeki aç çocukların görünümünü andıran on aylık oğlu, polis tarafından alınıp ambulansla gönderildiği hastanede tedavi edildi.
    İşlek caddelerde dilencilik yapan üç aylık hamile Emine Balkar’ın (30) kucağındaki bebeğin aşırı zayıf ve bitkin olduğunu fark eden bir kişi, durumu polise bildirdi. Bunun üzerine Balkar’ı bulan polis, besinsizlikten kemikleri sayılan on aylık İbrahim için ambulans çağırdı. Balkar, çocuğunun elinden alınacağı korkusuna kapılarak ağlamaya başladı ve bebeğini sağlık ekiplerine vermek istemedi. Bu sırada fenalaşan Balkar’ın tansiyonunu yine olay yerinde bulunan ekipler ölçtü. Sağlık ekibinin sorduğu sorulara güçlükle cevap veren ve oğluna yardım eli uzatılmasını isteyen Balkar da tedavi için ambulansa alındı.
    Götürüldüğü Toros Devlet Hastanesi’nde beş saat gözetim altında tutulan İbrahim’in aç ve hasta olduğunu belirten Emine Balkar, “Eşim çöplerde kâğıt ve naylon toplayarak geçimimizi sağlamaya çalışıyor.
    Her zaman iş olmuyor, açlıktan ölmemek için ben de dilenmeye başladım. Başka çarem yok” dedi. Tedavinin ardından İbrahim, annesi Emine Balkar’a teslim edildi.

2. su.ay

su.ay New Member

çok üzücü. insanlar çaresiz kalınca herşeyi yapıyor. çocuk için çok üzüldüm. hangi şartlarda yaşıyor bebek.

3. papatya57

papatya57 New Member

çok üzüldüm yaaaaa

On Aylık Bebek Açlıktan Bir Deri Bir Kemik Kaldı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. On Bir Dakika - Paulo COELHO

[CENTER][SIZE=3][COLOR=black][IMG]http://www.meleklermekani.com/imagehosting/on-bir-dakika-6121.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=black]Notlar; ■Aşkı yaratan ötekinin varlığından çok yokluğuydu.[/COLOR][/SIZE][/CENTER] [SIZE=3][COLOR=black][CENTER] ■Kimse herhangi bir şeyin efendisi değildir. ■Hiçbir şey bana ait değilse, benim olmayanlar için kaygılanmamın gereği de yok demektir. ■…...
  2. bir tek mavi kaldı bende ...

Aşkımı verdim sana, yüreğimi verdim. Aşk sendin, sen yüreğimdin. Her atışı ...senin iki hecelik ismini fısıldardı. Kimse anlamazdı ama sen duyardın. hak etmiş miydin bunu? Böyle derin bir aşkla sevilmeyi hak etmiş miydin? geç kalmış bir soru bu… Nasıl hissettiysem öyle yaşadım ben aşkımı. Yüreğimi teslim etmemiş olsaydım sana, aşk olmazdı onun adı. Böyle yaşadım ben hep, sen beğensen de...
  3. kemik erimesine basit bir çözüm

kemik erimesine kesin çözüm [FONT=Arial Black][SIZE=4][COLOR=red]Kadınlar ortalama 30 yaşından sonra kasları itibariyle zayıflamaya başlıyor kemik erimeleri gibi sorunlar çıkabiliyor. Bunun nedeni zayıflamadan ötürü yani zayıflamak kemik erimesi sorununu da size peşinde getiriyor. Bundan dolayıdır ki ağırlıklar devreye giriyor. Ağırlıklarla kaslar kendilerine geliyorlar ve gelişiyorlar....
  4. Sinem Kobal Bir Deri Bir Kemik!

[B]sinem kobal, sinem kobal haberleri, sinem kobal arda turan[/B] Sevgili melekler, bir dargın bir barışık devam eden Sinem Kobal Arda Turan aşkının akıbeti için en son anne Kobal harekete geçmiş ve tarafları barıştırmak için harekete geçmişti. Bir süredir ortalarda görünmeyen Sinem Kobal ise geçtiğimiz gün bir arkadaşının düğününde ortaya çıktı. Ancak görünen o ki, Kobal'a bu ayrılık hiç...

Sayfayı Paylaş