On Aylık Bebek Açlıktan Bir Deri Bir Kemik Kaldı

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında AuSSie-AnGeL tarafından paylaşıldı.

 1. afrikada aç kalan insanlar afrika aç kalan insanlar video afrika afrikada açlıktan ölen video afrikalı bebekler
  On Aylık Bebek Açlıktan Bir Deri Bir Kemik Kaldı....
  Şu Ramazan ayında bizler her akşam çeşit çeşit yemekler yerken türkiyenin ve dünyanın bir çok yerinde açlıktan bir deri bir kemik kalan insanlar var..

  [​IMG]


  Mersin’de sokaklarda dilencilik yapan bir kadının Afrika ülkelerindeki aç çocukların görünümünü andıran on aylık oğlu, polis tarafından alınıp ambulansla gönderildiği hastanede tedavi edildi.
  İşlek caddelerde dilencilik yapan üç aylık hamile Emine Balkar’ın (30) kucağındaki bebeğin aşırı zayıf ve bitkin olduğunu fark eden bir kişi, durumu polise bildirdi. Bunun üzerine Balkar’ı bulan polis, besinsizlikten kemikleri sayılan on aylık İbrahim için ambulans çağırdı. Balkar, çocuğunun elinden alınacağı korkusuna kapılarak ağlamaya başladı ve bebeğini sağlık ekiplerine vermek istemedi. Bu sırada fenalaşan Balkar’ın tansiyonunu yine olay yerinde bulunan ekipler ölçtü. Sağlık ekibinin sorduğu sorulara güçlükle cevap veren ve oğluna yardım eli uzatılmasını isteyen Balkar da tedavi için ambulansa alındı.
  Götürüldüğü Toros Devlet Hastanesi’nde beş saat gözetim altında tutulan İbrahim’in aç ve hasta olduğunu belirten Emine Balkar, “Eşim çöplerde kâğıt ve naylon toplayarak geçimimizi sağlamaya çalışıyor.
  Her zaman iş olmuyor, açlıktan ölmemek için ben de dilenmeye başladım. Başka çarem yok” dedi. Tedavinin ardından İbrahim, annesi Emine Balkar’a teslim edildi.
 2. çok üzücü. insanlar çaresiz kalınca herşeyi yapıyor. çocuk için çok üzüldüm. hangi şartlarda yaşıyor bebek.
 3. çok üzüldüm yaaaaa

Sayfayı Paylaş