gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

On iki ayı mevsimleri ve ayları gösteren takvim arıyorum.

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlarım bebişime öğreteceğim de acaba yazıcıdan çıktı alabileceğim 12 ayı mevsimleri ve ayları tek tek gösteren bir takviminiz var mı teşekkür ediyorum.

On iki ayı mevsimleri ve ayları gösteren takvim arıyorum. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Her iki yaşantıdada ev arıyor

Her iki yaşantıdada ev arıyor

Bergüzar Korel dizide terk ettiği eşinin yüzünden ev aramaya başladı.... Bunun aksine gündelik yaşamındada dizideki kocası reeldeki sevgili halit ergenç ile ev arayışındalar...... ÇEŞME'DE YAZLIK EV ARANIYOR! TV DİZİSİ BİNBİR GECCE'NİN BAŞROL OYUNCULARINDAN HALİT ERGENÇ'İN, DİZİDE 'ŞEHRAZAT' ADLI BİR KARAKTERİ CANLANDIRAN ROL ARKADAŞI BERGÜZAR KOREL'LE AŞKLARI GERÇEĞE DÖNÜŞMÜŞTÜ.... Bu...
  2. iki ayda nasıl zayıflarım

iki ayda nasıl zayıflarım

nasıl zayıflarım forum 2 ayda nasıl zayıflarım 70 kiloyum dışarda spor felan yapa mıyorum 2 ayda kilo vermem gerekiyo şuan 70 kg yim 55kg ye nasıl inerim lütfen yardımcı olunuz
  3. Genç ve güzel gösteren tüyolar

Genç ve güzel gösteren tüyolar

genç ve güzel görünmerk, için, yapılması gerekenler, nelerdir buyrun bu yazımızda öğrenelim. "Artık benden geçti, nerede kaldı o eski güzelliğim" demeyin! Yaşınızı ele vermeyin, unutmayın ki her yaşta ayrı bir güzellik vardır ve önemli olan işin sırrını bilmenizdir Melek'lerim:) Yüzünüzde belirmeye başlayan derin çizgiler yaşınızı hatırlatsa da, üzülmek yerine yıllara meydan...
  4. İçinde Ay Güneş Yıldız Ve Bulutun Olduğu Bir Masal arıyorum

İçinde Ay Güneş Yıldız Ve Bulutun Olduğu Bir Masal arıyorum

Merhaba arkadaşlar ben 5 yaşında ki kızım ayşe ye bir çok masal anlatıyorum ve benden dün gece İçinde Ay Güneş Yıldız Ve Bulutun Olduğu Bir Masal istedi varsa böyle bildiğiniz bir masal bana yazar mısınız.

Sayfayı Paylaş