gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

On Numara Cafe

Konu, 'Şehir Eğlence Mekanları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

on numara cafe karaköy on numara 0212 243 98 92
    Faks : 0212 243 98 91

Yer : Karaköy

Adres : Yeni Galata Köprüsü, Karaköy Ayağı Haliç Tarafı No:10 Karaköy

Ücret : TLTL

Kredi Kartı : Visa-Master

Park : VAR

Web : On Numara Cafe Galata
    İstanbul gecelerinde İtalyan mutfağının en seçkin örneklerini dünya standartlarındaki barı sizlere sunan On Numara, geniş iç mekanı ve deniz kıyısında nargile içmenin keyfini yaşayabileceğiniz bir başka mekan olarak karşınıza çıkar.
    Özel gece ve davetlerin en seçkin mekanı olan On Numara Cafe & Bar, yaz akşamlarının ve soğuk kış gecelerinin vazgeçilmez mekanıdır. Dolayısıyla müziğin sizleri her gece bir duygu seline ve coşkuya sürüklediği bu benzersiz ortam, canlı spor karşılaşmalarında da bir stadyuma dönüşmektedir.

On Numara Cafe konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. On Numara devretti

On Numara devretti

Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünce düzenlenen ''On Numara'' oyununun bu haftaki çekilişi yapıldı. Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünce düzenlenen ''On Numara'' oyununun bu haftaki çekilişi yapıldı. 310. Hafta'nın kazandıran numaraları 6, 7, 9, 12, 25, 27, 31, 33, 39, 42, 48, 53, 54, 56, 58, 63, 66, 67, 68, 73, 76 ve 77 olarak belirlendi. Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünce...
  2. On numara çekiliş sonuçları 13 şubat

On numara çekiliş sonuçları 13 şubat

On numara çekiliş sonuçları 13 şubat Selam millet sizden On numara çekiliş sonuçları nı istiyorum
  3. 2012 On numara çekiliş sonuçları

2012 On numara çekiliş sonuçları

On numara çekiliş sonuçları 13 şubat 13 şubat On numara çekiliş sonuçları Merhaba Melek'ler ve On Numara Çekiliş sonuçlarını öğrenmek isteyen siz sevgili misafirler, sizler için bu sayfamızda 13 Şubat On Numara Çekiliş sonuçlarını paylaşıyoruz. Şanslı numaralar; 1, 3, 7, 13, 17, 18, 21, 25, 27, 29, 31, 35, 39, 42, 50, 53, 60, 61, 65, 68, 75 ve 80 olarak çekildi.
  4. 18 Haziran 2012 On Numara Çekiliş Sonuçları nedir?

18 Haziran 2012 On Numara Çekiliş Sonuçları nedir?

Selam arkadaşlar sizden On Numara Çekiliş Sonuçları paylaşmanızı rica ediyorum On Numara Çekilmiş çekilmesine de hangi rakkamlar çıkmış işte onu da bir öğrensem:)
  5. on numara çekiliş sonuçlarını öğrenebilirmiyim

on numara çekiliş sonuçlarını öğrenebilirmiyim

Melekler, on numara çekiliş sonuçları sitenizde var mı ya da öğrenebileceğim bir link ?Beni yönlendirebilir misiniz acaba ?

Sayfayı Paylaş