gebe
  1. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

Ona, 47 yaşında kim der?.İşte Elle MacPherson

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında beklenenbebis tarafından paylaşıldı.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 4 Nisan 2011
  2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Ben demem şahsen süper.:)

3. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    en fazla 25 derim valla xD

Ona, 47 yaşında kim der?.İşte Elle MacPherson konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. neden çok yaşa deriz?

neden çok yaşa deriz?

neden çok yaşa deriz gebelikte hapşırmak tehlikelimi Hapşırma, ani, irade dışı, sesli bir şekilde ağızdan ve burundan nefes vermektir. Hapşırma burun kanallarındaki sinirlerin uyarılması sonucu oluşan psikolojik bir reaksiyondur. Aslında burnumuz nefes almamızda çok önemli bir görev yapar. Hava onun dar kanallarından türbülans oluşturarak geçerken hem ısısı ayarlanır, hem de içindeki toz...
  2. Barak Obama, dün 47. yaş gününü kutladı.

Barak Obama, dün 47. yaş gününü kutladı.

ABD'de kasım ayında yapılacak başkanlık seçimlerinin Demokrat adayı Barak Obama, dün 47. yaş gününü kutladı. ABD'nin "enerjik geleceğini" anlatmak amacıyla bulunduğu Michigan'da yandaşlarının doğum günü şarkısı söylediği Obama'nın seçim kampanyası ekibi üyelerinin hediyelerini verme imkanı bulamayacakları, çünkü Başkan adayına hediyesini vermesi gereken kişinin, hediyeyi...
  3. uzattım ellerimi onlarda burada

uzattım ellerimi onlarda burada

Sen yoktun, geceyi bin yıldıza bölerdim. Uykuyu kendime haram ederdim. Yorgun sabahlara güneşsiz yarınlara uyanırdı her gün yüreğm. Kime sorsam bilmezdi seni. Öfkem onlara değil kendimeydi hep. Ağlamaksa, içe akıtılan gözyaşı, kimse görmezdi... Her yağmur yağışında bu kentte, damla damla düşerdi özlem. Islanmak değildi beni korkutan, o damlalarda boğulmaktı. Yokluğun beni boğardı. Öyle zorki...
  4. Yönetmen Ne Derse Onu Yaparım

Yönetmen Ne Derse Onu Yaparım

Monica Bellucci,yönetmen ne derse o,haberin devamı burada Türkiye'de çekilen ve birçok oyuncumuzunda yer aldığı İran'lı yönetmen Bahman Ghobadi'nin çektiği 'Gergedanın son şiiri'adlı filmde oynayan güzel oyuncu Monica Bellucci kendini eleştirenlere cevap verdi.İşte sizler için o haberin devamı oyuncu Monica Bellucci, İranlı yönetmen Bahman Ghobadi'nin Türkiye?de çekilen...

Sayfayı Paylaş