gebe
  1. neda

neda Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Ona aşkını e-kart ile anlatmaya ne dersin ?

Konu, 'Aşk Resimleri' kısmında neda tarafından paylaşıldı.

Sevgilinize,eşinize ,nişanlınıza ya da çok sevdiğiniz arkadaşlarınıza, içinizden geçen duyguları,sevginizi anlatacak bambaşka e-kartlar. [​IMG] Uzakta olmasalar bile sevgililer gününde onlara hoş bir sürpriz yapabilirsiniz.
    Herkes sevildiğini duymatan hoşlanır...
    14 şubat sevgililer gününe kadar da yeni kartlar hazırlamaya devam ediyorum.
    Beni izlemeye devam edin :)

Devamını görmek isterseniz 40yılda1'i aklınızda tutun, daha yeni başladım çok daha güzelleri yolda beni izlemeye devam edin olur mu?
    Aklınızda güzel aşk sözleriniz varsa benimle paylaşın,onlarla da e-kartlar hazırlayayım...:)

Son düzenleme: 16 Şubat 2010
  2. LAMİYA

LAMİYA Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    38
    [​IMG]gerçekten bunları sen mi yapıyosun bayıldım eline sağlık hemen alıyorum senden devamınıda bekliyorum benden sana + rep

3. çatlak

çatlak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzelmiş gerçekten yenilerini bekliyoruz

4. neda

neda Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Çok teşekkürler emin ol ben yapıyorum :)
    Yaptıkça da daha güzelleri geliyor aklıma ,devamı gelecek inşallah...
    Blogum "40yilda1 " beklerim.

Son düzenleme: 12 Şubat 2010
  5. LAMİYA

LAMİYA Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    38
    verdiğin lingede girdim canım hepsi çok güzel bitanesinide imzam yaptım hatta teşekkürler tekrar

6. kurabiye79

kurabiye79 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    139
    Ödül Puanları:
    43
Ona aşkını e-kart ile anlatmaya ne dersin ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşk Neyse Onu Yaşıyahhh.........

Aşk Neyse Onu Yaşıyahhh.........

aşk resimleri aşk resmi Aşk neyse oni yaşıyah … neymiş aşk … klasik aşk,platonik aşk,nostaljik aşk? hangisi gerçek aşk? bırakalım en iyisi bunların hepsi sahte aşk… ne diplomada,ne makamda,ne mevkide… şöyle yürekli adam gibi bir aşk… resimde ki gibi… gel biz bunu yaşıyah… yok hala anlamadıysan bi de bunu oku bakalım… Bişeyler Öğrenmişem.Gel Değişik Sevah. Sen Beni Sev ,Ben Seni… Sevdayi...
  2. Yönetmen Ne Derse Onu Yaparım

Yönetmen Ne Derse Onu Yaparım

Monica Bellucci,yönetmen ne derse o,haberin devamı burada Türkiye'de çekilen ve birçok oyuncumuzunda yer aldığı İran'lı yönetmen Bahman Ghobadi'nin çektiği 'Gergedanın son şiiri'adlı filmde oynayan güzel oyuncu Monica Bellucci kendini eleştirenlere cevap verdi.İşte sizler için o haberin devamı oyuncu Monica Bellucci, İranlı yönetmen Bahman Ghobadi'nin Türkiye?de çekilen...
  3. Kar Maceralarımız Anlatmaya Ne Dersiniz ?

Kar Maceralarımız Anlatmaya Ne Dersiniz ?

evet kızlar yurdu etkisi altına alan kar yağışı bir çok zorluklar getirse bile benim gözümde çok güzel :D:D her yer gelin gibi süslenmiş kar topu oynamak, kaymak, kardan adam yapmak, karda yürümek bile çok eğlenceli kimi zamada zorlu :D:D Şimdi bu başlık altında kar maceralarımızı anlatmaya ne dersiniz :D:D ilk ben başlamak istiyorum :D:D Dün kayınvalidemleri memlekete yolcu ettik...
  4. Yakını vefat eden bir kimseye ne deriz?

Yakını vefat eden bir kimseye ne deriz?

Yakını vefat eden bir kimseye ne deriz? Selam melekler size sorum, çok basit ama Yakını vefat eden bir kimseye ne deriz?

Sayfayı Paylaş