gebe
  1. ülküelif..

ülküelif.. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

ona..

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında ülküelif.. tarafından paylaşıldı.

[ı]hayatından çıkarırsan bir gün beni hasretle bekleyeceğim hayatına umutla girmeyi....[/ı] [ı] ülküelif...[/ı]
    [ı]gözlerini gözlerimden bir dakika bile ayırmaki,[/ı]
    [ı]gözlerim senin gözlerinin,[/ı]
    [ı]başka gözlere bakacağından [/ı]
    [ı]korkmasın...[/ı]
    [ı] ülküelif..[/ı]

ona.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Onlar Anlayamazlar!

Onlar Anlayamazlar!

TüM Dünyada hangi orduda bir asker böyle yapar!!! Bilge'den... İşte Onlar Bunu Anlayamazlar!!! Ne şehitlerimize yaktığımız ağıtları Ne vatanına kurban olsun diye Mehmedimin eline yaktığımız kınayı Ne gözlerimiz yaşla, yüreğimiz feryatla aldığımız şehit haberlerini Ne de otobüste askere yer vermeye çalışan hamile kadının bu ülkenin insanının ordusuna nasıl değer verdiğini...
  2. On

On

Rüyada on sayısı mevki, nüfus, yetkidir. Kişinin işlerinin kolaylaşacağına işaret eder.
  3. Hadi Ona Onu Anlatın

Hadi Ona Onu Anlatın

Yeni tanışan iki insan bence birbini nasıl anlamaya ve tanımaya çalışmalı biliyormusunuz? İster telefonla, ister karşınızda, ister messenger da onunla konuşurken, sanki karşınızda bir başkası varmış gibi ona onu anlatın... Hissettiklerinizi, onunlayken neler düşündüğünüzü, o yokken neler çektiğinizi, hani içinize kapanık biriyseniz karşınızda o yokmuş gibi rahat rahat dökün içinizi,...
  4. Onlar bilmiyorlar...

Onlar bilmiyorlar...

Kar yağdı, bugün.” dediler. “Bilmem, farkında değilim” dedim. Şaşırdılar, nereden bilsinler ki; benim yüreğime çoktandır kar yağdığını ve dışarıdaki karı hissetmediğimi…Üşüdüklerini söylediler, “Sen üşümüyor musun? diye sordular. “Ben zaten hep üşüyorum” dedim. Anlamadılar, nerden bilsinler benim güneşimin olmadığını… “Kış mevsiminin bitmesine az kaldı, bahar geliyor”, dediler.”Sevinmiyor...
  5. unutamıyorum  onu:(

unutamıyorum onu:(

4 aydır onunla konuşmuyoruz çünkü o konuşmak istemediğini söyledi ve herşey o an bitti hata bende olmasına rağmen onun benimle konuşmak istememesine rağmen halen onu düşünüyorum seviyorum ve unutamıyorum galiba unutamayacağımda :(

Sayfayı Paylaş