gebe
  1. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

Onarıcı Yüz Maskesi

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

onarıcı cilt maskeleri onarıcı yüz maskesi gliserinli yüz maskesi gliserin Yıpranmış yüzleri onarmak için kullanmadığımız kozmetik ürünü kalmadı...kim bilir belkide aradığımız şey aslında mutfağımızdadır... [​IMG]

Onarıcı Maske

Özellikle yaz aylarında uzun süreli güneş banyolarının ardından uygulamak için ideal. Balın ve gliserinin yumuşatıcı etkileri sayesinde cildin nem oranını artıran bir maske.
    Malzemeler
    1 adet limon
    3 çorba kaşığı bal
    Gliserin
    Hazırlanışı : Limon suyuyla balı hızlı hareketlerle iyice karıştırın. 15 gram gliserini ilave edin. Özlü bir karışım elde edinceye kadar karıştırın.
    Uygulaması : Hazırladığınız maskeyi masaj yapmadan yüzünüze ve boynunuza yayın. 15 dakika kadar yüzünüzde dinlendirdikten sonra ılık suyla temizleyin.
    Sonuç : Cildi derinlemesine nemlendiriyor.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 20 Ekim 2010
  2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Bilgi için teşekkürler canım ama neyi unutmuyoruz.:Dresim atamayıııı :D:D

3. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    bende diyorum ben neyi atladım :D

sağol kuzum artık öğrenene kadar idare et beni :)

4. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Hehe tabi ki şekerim alışmak zamanla :) Sen güzel konulara devam et resim işini böyle böyle çözeriz :)

5. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Cildi canlandırmak ve arındırmak için güzel bir maske ben sadece gliserin koymayarak uyguluyorum bir de gliserinle deniycem paylaşım için teşekkürler

6. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    şule canımm paylaşımın içinn teş deneyebilirim bende

7. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    rica ederim canım benim :)

8. eficixmM

eficixmM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    bilgi için tesekkurlerr

Onarıcı Yüz Maskesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. saç maskesi-saç onarıcı maske tarifi

saç maskesi-saç onarıcı maske tarifi

saç maskesi tarifleri onarıcı saç maskeleri onarıcı maskesi maske maskeleri tarifleri Saç Onarıcı Maske - Saç Maskeleri 1/2 yoğurt 3 yemek kaşığı bal 3 adet E vitamini jeli tableti 1 yumurta sarısı 1 tatlı kaşığı limon suyu E vitamini jeli tabletlerini balla karıştırın. Üzerine geri kalan malzemeleri ekleyin. Karışımı...
  2. Yüz için susam maskesi

Yüz için susam maskesi

Yüz için evde uygylayabileceğiniz bir maske tarifi Melişlerim:) Malzemeler 1 yemek kaşığı susam 1 yemek kaşığından az keten tohumu 1 tatlı kaşığı bal yarım fincan alkolsüz tonik Yapılışı Susam ve keten tohumunu blendırda ezin.Bir kaşık bal ve karışımın alabildiği kadar alkolsüz tonik ekleyin.Gazlı bezi yüzünüze kapatın.Üzerini maskeyi sürün.Yarım saat bekletin.Yüzünüzü duru su ile...
  3. Sıkılaştırıcı yüz maskesi

Sıkılaştırıcı yüz maskesi

yüz sıkılaştırma sıkılaştırıcı yüz maskesi sıkılaştırıcı maske maskeler yüzü sıkılaştırmak için ne yapmalı Cildinizi doğal yollarda evde kolaylıkla uygulayacağınız bir yöntemle hem yumuşamasını sağlamak hemde sıkılaşmasını istemezmisiniz? O halde sizlere gerekli olan cildinizi yumuşatıcı ve sıkılaştırıcı etkisi olan maskenin formülünü veriyorum * 1 adet olgun muz * 1 yemek kaşığı bal...
  4. Cilt onarıcı  havuç maskesi

Cilt onarıcı havuç maskesi

Cildinizi onaran ve yenileyen bir bitkisel maskeye mi ihtiyacınız var Melek'ler? O halde bu yazımızda, tamda sizin aradığınız ve ihtiyaç duyduğunuz bilgiler yer almaktadır:) Dr. Elif Güveloğlu, yıpranmış ve deforme olmuş ciltler için, onarıcı ve toparlayıcı doğal bir cilt maskesi tavsiye ediyor. Bu maske, güzelliğinizdeki gölgeyi kaldıracaktır. Cilt Onarıcı Bitkisel Maske : Dr. Elif...
  5. Yüzünüzü Dinlendiren Cilt Maskesi

Yüzünüzü Dinlendiren Cilt Maskesi

cilt maskesi dinlendirici maske Güzel bir yüz için sadece makyaj yapmak yeterli değildir melekler :) Makyajın yüzümüzde daha iyi durması ve doğal olması için, öncelikli olarak cildimizin temiz ve bakımlı olması şarttır. Gün içinde cansızlaşan ve donuklaşan cildimizi aşağıda vereceğimiz dinlendirci maske ile rahatlatabilirsiz :) Dinlendirici maske Bu maske aynı zamanda yüzünüzün daha...

Sayfayı Paylaş