gebe
  1. TÜLSÜ35

TÜLSÜ35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

önce gece.com'da bugün gazetelerde

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında TÜLSÜ35 tarafından paylaşıldı.

serdar ortaç'IN 'TAM BİR YAZ BOMBASI' DİYE TANIMLADIĞI 'GEZEGEN' İSİMLİ ŞARKI, bengüNUN OLDU. serdar ortaçın 'Hit bir beste yaptım ama kadın şarkısı olduğu için albümüme koyamadım. İddia ediyorum ki, tam bir yaz bombası' diye tanımladığı 'Gezegen' isimli şarkı, seksi popçu bengünun oldu. bengü nün önümüzdeki hafta piyasaya çıkacak albümüne adını veren serdar ortaç bestesine pek çok ünlü talip olmuştu. 15 dakika önce kaynak:haberler.com

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 28 Haziran 2008
  2. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    Cevap: önce gece.com'da bugün gazetelerde
    emeğine sağlık canım

3. TÜLSÜ35

TÜLSÜ35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: önce gece.com'da bugün gazetelerde

saol modum

önce gece.com'da bugün gazetelerde konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gazetemiz

Gazetemiz

gazeteye yazmak için: http://www.fodey.com/generators/newspaper/snippet.asp ISTEDIGINIZ HER SEYI YAZIN VE MANSETTEN OKUYUN
  2. Gazetesinden ayrılmayanlara...

Gazetesinden ayrılmayanlara...

Gazetesinden ayrılmayanlara... Evinizde sürekli gazete ve dergi yığınları oluşuyorsa, bu soruna şık bir gazetelikle çözüm getirebilirsiniz. Hasırdan deriye, her mekâna uygun alternatif var. Güncel gelişmeleri yakından takip ediyor ve okumayı seviyorsanız, odanızın bir köşesinde gazete ve dergi yığınları hiç eksik olmaz. Bir yandan bu dağınık görüntüden kurtulmak isterken, diğer...
  3. gazeteden elbise

gazeteden elbise

gazeteden elbise gazeteden elbiseler elbise yapımı Bende okuduğum dergilerden renkgarenk elbise yapcam özendim:D Gazete ve dergiden renkli yada siyah beyaz elbise yapabilirsiniz bu resimdeki çok başarılı olmuş bence kızlar:) A
  4. bugün

bugün

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Öyle.....

Öyle.....

gecenin bir yarisi bir kitabin orta yerinden baslamakgibiydi seninle birlikte olabilmek... Basini anlamadan sona yaklasmak, sonunu okuyamadan uyuyakalmak, ...Ve uyandiginda kaldigin sayfayi karistirmak.. Iste böyle biseydi seni yasamak, Yarim yamalak... Bende susuyorum sevgimi saklayip icimde... Duyuyorsun degilmi suskunlugum nasilda haykiriyor... Susarak sevgisini ilan eden cok var...

Sayfayı Paylaş