gebe
  1. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

Önce yolunu sonra boğazını kestiler

Konu, 'Çöplük' kısmında tuqqce tarafından paylaşıldı.

Ankara'da garsonluk yapan genç kızın yolu kesen zanlı yada zanlılar, dövdükten sonra boğazını keserek öldürdüler.

Ankara’da bir lokantada garsonluk yaparak kazandığı 15 YTL yevmiye ile ailesinin geçimine katkıda bulunan 21 yaşındaki Nesrin Korkmaz, dövüldükten sonra boğazı kesilerek öldürüldü.

Ostim’deki işyerinden saat 20.30’da çıkan ve evine yaklaşık 500 metre uzaklıkta otobüsten inen Korkmaz, Şükrü Karanfil Üstgeçidi’nden geçtikten hemen sonra saldırıya uğradı. Önce dövülen, arkasından da boğazı kesilen genç kız, sürünerek yolun karşısında bulunan kahveye ulaşmaya çalıştı. Kanlar içinde yerde yatan Korkmaz’ı fark eden bir taksici, genç kızı aracına alarak Ankara Hastanesi’ne götürdü.

Korkmaz, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Otopside, genç kızın yediği dayağın etkisiyle iç kanama geçirdiği, boğaz kesiğinin 4 cm. olduğu belirlendi. Talihsiz kızın çantasının bir sapının kopuk olduğunu gören dedektifler, olayın gasp ya da kapkaç amacıyla yapılmış olabileceği ihtimali üzerinde duruyor. Cinayetle ilgili olduğu kuşkusuyla sekiz kişi gözaltına alındı.

Nesrin Korkmaz’ın babası Osman Korkmaz, olay gecesi kızını cep telefonundan aradığını belirterek, "Ne zaman geleceğini sordum. ’Yeni çıktım. Otobüse biniyorum. Bir saate kadar evde olurum. Yemeğe bekleyin’ dedi. Sofrayı kurduk, beklemeye başladık. Komşumuz acı haberi verdi. Eşim, yedi yıl önce geçirdiği beyin ameliyatı yüzünden yatağa mahkum. Kızım okulu bırakarak hem annesine baktı, hem de çalışarak eve destek olmaya başladı. Her şeye rağmen mutlu bir aileydik. Katilin bir an önce yakalanmasını istiyoruz" dedi.

Cinayet burada işlendi
    Nesrin Korkmaz, otobüsten indikten sonra Şükrü Karanfil Üstgeçidi’nden yolun karşı tarafına geçti. Tam o sırada saldırıya uğrayan Nesrin Korkmaz, saldırının ardından yaklaşık 50 metre sürünerek yolun karşısındaki kahveye ulaşmak istedi ancak başaramadı.

2. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Önce yolunu sonra boğazını kestiler

cok uzuluyorum gercekten böle haberleri duyunca ya,allah korkusu yokmu bu insanlarda ya,allah bölerin belasini versin tskler canim paylasimin icin

Önce yolunu sonra boğazını kestiler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Önce ve Sonra - Saçlar -

Önce ve Sonra - Saçlar -

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. M.M'den önce M.M'den Sonra...

M.M'den önce M.M'den Sonra...

İTİRAF EDİYORUM; Melekler Mekanına girmeden önce İnternette saf saf dolaşıyordum. Melekler mekanından sonra İnternet = meleklermekani.com oldu Sadece ve sadece M.M e giriyorum ve bana yetiyor. Darısı M.M`i Keşfetmemiş arkadaşlara.... .
  3. 5 çocuğunun boğazını kesti

5 çocuğunun boğazını kesti

Anneleri hepsini tek tek odaya çağırdı. Size 'hediye aldım. Gelin bakın' dedi ve beşini de boğazını keserek öldürdü. Belçika'da 5 çocuğunu öldüren annenin cinayeti anlattı. Hepsini teker teker odaya çağırmış, sonra da boğazını keserek öldürmüş... PSİKOLOĞUNDAN RANDEVU ALAMAMIŞ Çocuklarının ölümünden sorumlu tutulan anne yargı önüne çıktı. Yaşları 3 ila 14 arasında değişen 5 çocuğunun...
  4. Önce bebek sonra albüm

Önce bebek sonra albüm

Emre Altuğ büyük bir heyecanla baba olacağı günü bekliyor. Yeni albüm hazırlıklarını sürdüren Emre Altuğ, önce oğlu Hüseyin Kuzey’i kucağına alacak, sonra da albümünü çıkaracak. Kelebek'e, "Evlilik fikrine sıcak bakmamın en güzel nedeni çocuktur” diyen Altuğ, şimdi bir yandan şarkıları üzerinde çalışıyor, diğer yandan da 4,5 aylık hamile eşi Çağla Şıkel’in yaşadığı değişimi izliyor....
  5. Dekorasyonda Önce ve Sonra

Dekorasyonda Önce ve Sonra

Öncesi ve sonrası Eski mobilyaları yenilemek Eskiyince atmak yerine yenilemek lazım. ÇÜnkü ortaya çok güzel şeyler çıkabiliyor. Onlar da sevgiye muhtaç. Sevgimizle onlara bambaşka bir görünüm kazandırabiliriz. Eğer biz uğraşmak istemiyorsak yine de atacağımıza bir ihtiyaç sahibine verelim. İhtiyacı olan kişi onu öyle bir şekle çevirir, öyle bir yeniler ki şaşırırız. Ama verdiğimize pişman...

Sayfayı Paylaş