gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

öncelikle Ihtiyacını Bil

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

ÖNCELİKLE İHTİYACINI BİL
    Gerçekten mekanda ne gibi bir değişiklik isteniyor? Mekanı nasıl kullanacaksın ve ne gibi mobilyalara ihtiyacın var? Örneğin okumaktan keyif alan biriysen muhtemelen bununla ilgili özel bir alan istiyorsundur. İşyerin için düşünüyorsan iş yerinde nelerin gerekli olduğuna göre bir mekan ve mobilya planın olacaktır. Mekanı daha kullanılır ve güzel kılmak kişinin elinde. Yeter ki gerçekten nasıl bir mekan yaratmak istediğini bilebilsin.

öncelikle Ihtiyacını Bil konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dogum Icin Ihtiyac Listesi

Dogum Icin Ihtiyac Listesi

Doğuma hazırsınız. Peki bebek için, kendiniz için ve hastane için gerekli şeylerin hepsi tam mı biliyor musunuz? İşte size kontrol etme fırsatı…. BEBEK İÇİN GEREKENLER: - Bebeğinizin içinde uyuyabileceği bebek beşiği - Yatak takımları - Yumuşak bir battaniye - Bebek arabası veya ana kucağı - Varsa arabanız için bebek oturağı - Bebeğin yıkanması için küvet - Bebeğin banyosu için havlu, özel...
  2. öncelik eşinizinmi çocuğunuzun mu?

öncelik eşinizinmi çocuğunuzun mu?

arkadaşlar öncelik eşinizinmidir çocuğunuzunmu?? benim çocuğum yok ama olsaydı herhalde çocuğumun olurdu.... eşimi gün gelir bırakabilirm ama evladımı asla
  3. Annenin Ihtiyacı Var

Annenin Ihtiyacı Var

Annenin İhtiyacı Var Ebû'l-Haseni'l-Harkânî (k.s) hazretleri şöyle anlatır: İki kardeş vardı. Bu iki kardeşin hizmete muhtaç bir anneleri vardı. Her gece kardeşlerden biri annenin hizmeti ile meşgul olur, diğeri Allah Teâlâ'ya ibâdet ederdi. Bir akşam, Allah Teâlâ'ya ibâdet kardeş, yaptığı ibâdetten, duyduğu hazdan dolayı kardeşine: - Bu gece de anneme sen hizmet et, ben ibâdet...
  4. Öncelik Hangisinde ?

Öncelik Hangisinde ?

cevapları alalım :D
  5. slm ilk öncelikle

slm ilk öncelikle

mrb arkadaşlar yeni üye oldum ben 18 yaşındayım 4 aylık ewliyim bebek istiyom idrarimde yanma var ama sıklıkla deil ve sıkla lavaboya cıkıyom doktor bana folbiol verdi adetime 16 var sırtım agrıyor cok nadirde midem bulanıyor acaba hamilemiyim cok istiyom:grev::grev::grev: acil cvp yazın lütfen

Sayfayı Paylaş