gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Öncü Burçlar

Konu, 'Burçlar' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

KOÇ - YENGEÇ - TERAZİ - OĞLAK Koç Burcu İlkbahar mevsiminin; Yengeç Burcu Yaz; Terazi Burcu Sonbaharın ve Oğlak Burcu da Kış mevsiminin öncülüğünü yapar. Bu Burçlardan etki almış beyinlerde, genellikle her hangi bir şeyi ilk başlatan kişi olurlar.

Bu öncülük, büyük bir toplulukta, aile içinde, belli bir grupta veya birkaç kişi arasında da olabilir. Başkalarından çekinmez, ne diyeceklerini düşünmez, kendi prensipleri doğrultusunda hareket ederler. Toplumların ilerleyebilmesi için bu gruptan kişilere ihtiyaç vardır.

astroloji.biz

Öncü Burçlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Burç

Burç

Bakınız; Kale Burcu.Rüyasında burçlardan birini gören garip olaylarla karşılaşır. Ayrıca aynı burçtan biriyle tanışabilir Rüyasında burçlardan birini gören garip olaylarla karşılaşır. Ayrıca aynı burçtan biriyle tanışabilir. Rüyasında oniki burçtan birini gören kimse ilginç olaylarla karşılaşır. Ve o burçtan biri hayatına girer.Bir kimse rüyada kendisini kalenin burcunda oldugunu görse, o...
  2. nine west el çantasında öncü

nine west el çantasında öncü

nine west bebek çantası el çantası bu ara hemen herkesin çantaları elinde bu sezonun modası yani bayanlar olarak takipteyiz:ehi: dedim bi tanede benim olsun başladım en değişik ve güzellerini aramaya derken nine weat'e rastladım bakakaldım modeller bi harika ve kalitee :) bakalım siz ne düşüneceksiniz bu konuda...
  3. Sportif Giyimin Öncülerinden Converse

Sportif Giyimin Öncülerinden Converse

Hem erkeklerin hem de bayanların severek giydikleri ayakkabı modellerinden birisi olan Conversler sportif giyimin öncülerinde.. Yeni sezonda da birbirinden güzel modellerine imzasını atan Converse her kesime hitap eden yapısı ile oteritelerden ve müşterilerinden tam not alıyor..
  4. Bebe Giyim Kadın Giyimde Öncü ..

Bebe Giyim Kadın Giyimde Öncü ..

bebe giyim, yeni sezon bebe giyim marka, 2011 sezon elbise modelleri, yeni sezon gece elbiseleri, abiye modelleri, abiye nasıl alınmalıdır Bebe Giyim Yapmış yine yapacağını ve farklı elbise modelleri ile yine gönlümüzü fet ediyor.. Pembe renkli bu nefis gece elbisesi Bebe'nin renkli yılbaşı gecesi alternatiflerinden Sezonun modası mor satenden boyundan bağlı bir gece elbisesi, şık...
  5. Bilimin Öncüleri kimlerdir yazın

Bilimin Öncüleri kimlerdir yazın

Merhaba arkadaşlar hepinize mutlu ve neşe dolu bir pazartesi günü geçirmenizi diliyor ve sizlerden Bilimin Öncüleri kimlerdir diye biliyorsanız benimle bildiklerinizi paylaşmanızı rica ediyorum.

Sayfayı Paylaş