gebe
  1. sahtedüşler

sahtedüşler Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

öncül seni seviyorum bitanem...herşeyimsin..

Konu, 'Sevgini Haykır' kısmında sahtedüşler tarafından paylaşıldı.

seni seviyorum :Laie_23::beşiktaş:Önceleri sevmek nedir bilme

Son düzenleme: 23 Eylül 2010
  2. Pasaklı Tanrıça

Pasaklı Tanrıça Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    sevgini güzel haykırmışsın ama neden siteden çıkıyorsun vede neden sadece elmalı kurabiyeye elveda diyorsun biz de önemli değilmiyiz .bak sen istedin oku diye bende okuyup yorumumu yaptım .bence siteden çıkma derim ama sonuçta senn bileceğin iş. :S

3. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    duygularını güzel ifade etmişsin.Yüreğine sağlık canım

4. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Allah bir ömür boyu mutlu etsin...

insallah bu dünyadada ahirettede birlikte olursunuz...

5. sahtedüşler

sahtedüşler Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    tşk edeerim arkadaşlar
    sadece elmalıya deyilki vedam hepinize hepinizi çok sevdim sizede bölyle sevgiler naip etsin yaradan hoşçakalın....

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 14 Eylül 2009
öncül seni seviyorum bitanem...herşeyimsin.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ***seni seviyorum***

***seni seviyorum***

yine kendimleyim yalnızlığımda, ve artık sensiz.... ama bu sefer senden kalanlara gebeyim, aylar sonra. sancılarım, mide kramplarım o kadar artı ki yokluğunda... yine gecenin siyah mateminde duvarlar üstüme üstüme geliyor, sensizliğe sığmıyor bedenim. taşıyorsun içimden, ben kendi bedenime bile fazla geliyorum sensizliğimle boğuşurken. sanki dile gelip yüreğim, haykıracak seni ne kadar...
  2. Seni Seviyorum aşkım benim bitanem

Seni Seviyorum aşkım benim bitanem

seni seviyorum resimleri seni seviyorum senı sevıyorum sevıyorum senı Seni Seviyorum Bundan başka güzel bir cümle varmı ? Seni SEVİYORUM Seni Seviyorum ....
  3. Seni Seviyordum..

Seni Seviyordum..

Sana uzak kentlerden birinde zamanın bir yerinde seni ve senli günleri anımsattı aksam güneşi... Onca zamanın üstünde eskimeyen bir düşüncesin şimdi İnsan hergün anımsarmı aynı gözleri Seni seviyordum ve senin haberin yoktu Saçlarını izliyordum uzaktan, kulağının arkasına düşüşü ve burnun, herkesden başkaydı işte. Güldüğü zaman yukarıya bakardı; Yukarı kalkan başın ve gülen gözlerin...
  4. Seni seviyorum...

Seni seviyorum...

sevmek; bakmak değil görmekse eğer, sevmek; yanındayken başını omuzuna koyabilmekse eğer, sevmek; yanındayken yalnızlığı unutmaksa eğer, SENİ SEVİYORUM.... sevmek; senle iken yere daha sağlam basabilmekse eğer, sevmek; yokluğunda seninleymiş gibi hissetmekse eğer, sevmek; hayallerine senide sokabilmekse eğer, SENİ SEVİYORUM sevmek; yatağa uzandığında, seni düşlemekse eğer sevmek;sen...

Sayfayı Paylaş