Ondan Bir Bebeğiniz Olursa Nasil Bir Bebek Olacak?

Konu, 'Testler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

1. Misafir

Misafir Forum Okuru

nasıl bir çocuğum olacak testi çocuğum nasıl olacak testi bebeğim bebeğim Ondan Bir Bebeğiniz Olursa Nasil Bir Bebek Olacak? Görmek Istermisiniz?

2. ZiLaN

ZiLaN Yeni Üye

Cevap: Ondan Bir Bebeğiniz Olursa Nasil Bir Bebek Olacak?

buymuş:cah:

3. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye

[​IMG] buymus allahım tatlılıga bak insallah nasip olur

4. PaSikA

PaSikA Yeni Üye

benimde çoçuğum buymuş yupis

5. HaYaL

HaYaL Daimi Üye

:D süper valla

6. *şiker*

*şiker* Yeni Üye

süper yaff inşallah olur..yirim ben bunu yafffffff

7. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek

benimki biraz terbiyesiz cikti eklemedim :haha:
    kime cekti acaba:D

8. Aysun_melek

Aysun_melek Yeni Üye

benim ki biyikli cikti yasw:))

9. ışılsu

ışılsu Yeni Üye

[​IMG] buda benimki ama oğlum var bununla alakası yok

10. eminegelin

eminegelin Yeni Üye

benimki playboy dergisi okuyor... :)))

11. LAMİYA

LAMİYA Aktif Üye

[​IMG]banada bu çıktı hahaha valla aynı eşimin dedesine benziyohahaha inşallah olur

12. @y_ışığı

@y_ışığı Yeni Üye

çok hoşmuşşş
    teşekkürler

13. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye

ayy cok tatlı insallah

14. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği

ABOWWW:huhe::huhe: BİZİMKİİ ARAP OLACAK AMA İKİMİZE DE CEKMEMİŞŞ ACABA HASTANEDE KARIŞMIŞ OLABİLİR Mİ NEE

15. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

Ondan Bir Bebeğiniz Olursa Nasil Bir Bebek Olacak? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Bebeğiniz Nasil Olacak

bebeğiniz nasıl olacak hangi bebeğiniz olacak 2 on hangi 2 on nasıl çocuğunuz BURDAN Çıkan bebek resimlerini de görelim bakalım bebeğiniz nasıl
  2. Test:Bebeğiniz Büyüdüğünde Nasıl Biri Olacak?

nasıl bir çocuğum olacak testi çocuğum nasıl olacak testi bebeğim büyüyünce bebeğim kaç Bir insan” 7’sinde ne ise 70’inde de o olur” derler. Onun bugünkü davranışları yarın ne olabileceği konusunda ip uçları veriyor. Bebeğinizin büyüyünce kişiliğinin nasıl olacağını bilmek istiyorsanız bu testimizi çözün! -------------------------------------------------------------------------------- 1)...
  3. Erkek olursa basketçi olacak!

DEMET ŞENER İLE BİR DAVETE KATILAN İBRAHİM KUTLUAY, OĞLU OLURSA ONU BASKETBOLCU YAPACAĞINI SÖYLEDİ. Önceki akşam üç aylık hamile eşi Demet Şener ile bir davete katılan milli baketbolcu İbrahim Kutluay, oğlu olursa onu basketbolcu yapacağını söyledi: 'İki yaşında İrem adında bir kızımız var. Bu bebeğimizin henüz cinsiyetini bilmiyoruz. Erkek ya da kız olması fark etmez, sağlıklı olsun...
  4. bebeğiniz neden ağlar??? ağlayan bebek nasıl sakinleştirilir?

çocuk neden ağlar cocuk neden aglar çocuklar ağlar ağlayan bebek nasıl sakinleştirilir Eğer bebeğinizin ağlama nedenini bulamıyorsanız, aklınızda kendinize bir kontrol listesi hazırlayın. Önce en son ne zaman karnını doyurduğunuzu düşünün, üç saat kadar önce doyurdunuzsa yemek yedirmeyi deneyin. Eğer daha yeni yediyse, bezini kontrol edin. Bezi temizse o an içinde bulunduğu ortamdan...
  5. bebeğiniz boğulur gibi olursa ne yapılmalı..

bebek tıkandığında ne yapılır bebeğim tıkanıyor bebek tıkanırsa bebeklerde ağlarken tıkanma çocuklarda ağlarken tıkanma arkadaşlar bazen bebkelr tıkanır boğulur gibi olur . tercübeli annleer için bi sorun yaratmaz bu ama yeni annne yani acemi anneler hemen panik yaparlar böyle durumlarda..( görende beni 5 çocuk büyütmüş sanar :D) evet bebeğiniz emziriken...
  6. Pascal Türk olursa adı ne olacak?

pascal nouma, türk oldu, türk olacak, adı, adı ne olacak, numan, haberleri burada arkadaşlar. Yeşil sahalardan sonra, Survivor ile tekrar gündeme gelen Pascal Nouma, Türk olacağını ve adının da Numan olacağını söyledi. İşte o haber Melek'ler! Bodrum Türkkuyusu Caddesi Ali Baba Sokak üzerinde, 24 odası ve 8 personeliyle müşterilerini ağırlayacak, açık havuzu, hamam ve saunaları bulunan...
  7. Bebek Şekerleri Modelleri yeni modeller olursa sevinirim

Merhaba arkadaşlar ben evde bebek şekeri yapmak istiyorum ama model konusunda bir fikrim yok bildiğim modeller eskidi ve sizden de yeni Bebek Şekerleri Modelleri paylaşmanızı rica ediyorum.
  8. Hürrem Sultanın Ölümü nasıl olacak nasıl ölecek

Kızlar bu dizi olarak seyrettiğimiz Hürrem sultan asıl olan hikayede nasıl son buluyor yani ne şekilde ve kimin tarafından öldürülüyor acaba bilgizsi olan bana net olarak birşeyler yaza bilirse sevinirim çok merak ediyorum. Hürreme ölüm :)
  9. Game Of Thrones dizisi nasıl bitecek,finali nasıl olacak ?

george RR martin 6. kitabı mı yazıyor? Game Of Thrones'ın finali sürpriz mi? game of thrones'ın finali nasıl? game of thrones finali ne zaman, İpuçları neler, the winds of winter ne zaman satışa sunulacak,game of thrones'ın oyuncuları kimler, Ünlü dizi Game Of Thrones'un yazarı ilginç açıklamalarda bulundu. Game Of Thrones'un beş serisi bitti. Game Of Thrones'un yazarı George RR Martin...
  10. Bebek hareketlerinde azalma olursa ne yapılır?

bebek hareketlerinde azalma,bebek hareketlerinde azalmanın nedenleri,bebeğimin hareketlerini hissetmiyorum,anne karnında bebeğin hareketlerinde azalma hakkında bilgiler Bu hareketleri sıklığında ve sayısında anne zaman zaman değişiklikler hissedebilir Yukarıdaki linkte belirtilenden daha az hareket etmesi bebek hareketlerinde azalma veya yavaşlama şeklinde ifade edilir. Bebek hareketlerinde...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. çocuğum nasıl olacak

,
  2. gelecekteki çocuğum nasıl olacak

,
  3. gelecekteki çocuğum nasıl olacak testi

,
  4. çocuğum nasıl olacak testi,
  5. çocuğun nasıl olacak testi,
  6. benim çocuğum nasıl olur testi,
  7. çocuğumuz nasıl olacak,