gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Önder Bekensir Demet Akalın'ı evde bastı!

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

önder bekensir demet akalın tuncay şanlı kavgası evde bastı haberleri burada arkadaşlar. Daha önce "Önder Bekensir Demet akalın'ı aldattı mı?" haberleriyle magazin gündemini meşgul etti bu iki aşık... Sonrasında ise Demet Akalın Önder Bekensir adına bir çok haber gördük tv'de, ve basında... Önder Bekensir aldatma iddialarına açıklama yapmıştı. Buna benzer bir çok habeden sonra, güzel şarkıcı Demet Akalın, geçtiğimiz günlerde arkadaşlarıyla bir gece klubünde eğlendikten sonra, eğlenceyi evinde devam ettirmek istemiş ve bunu duyan Önder Bekensir Demet'in evini basmış Melek'lerim. Gece yumruk yumruk kavgalarla son bulmuş. Bizde o haberin, habercisi olarak, haberi aldığımız Hürriyet Kelebek'in yalancısıyız :D [​IMG]

Geçtiğimiz günlerde Tuncay şanlı’nın da bulunduğu arkadaş grubuyla Reina’ya giden Demet Akalın, eğlenceye evde devam etmek isteyince olay çıktı. Akalın’ın eski sevgilisi Önder Bekensir evi bastı.

Demet Akalın, yaz tatili boyunca sık sık bir araya geldiği futbolcu Tuncay şanlı ile İstanbul’da da görüşmeye devam ediyor. Ünlü şarkıcı, bayramın ilk günü de şanlı ve bir grup arkadaşıyla Reina’daydı. Geç saatlere kadar mekanda kalan ekip, eğlenceye devam etmek üzere sabaha karşı Akalın’ın evine geçti. Ancak bu durum kısa süre ihanet gerekçesiyle terk ettiği Önder Bekensir’in hoşuna gitmedi. Programdan haberdar olan Bekensir, Akalın’ın evini basarak Tuncay şanlı’nın üzerine yürüdü. ıkilinin yumruk yumruğa kavga ettiği öğrenildi.

Demet Akalın, Önder Bekensir’le birlikte olduğu dönemde de Tuncay şanlı ile görüşüyordu. şanlı, plajda çektirdikleri bu fotoğrafı da 13 Haziranda Twitter sayfasına yüklemişti.

Önder Bekensir Demet Akalın'ı evde bastı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Demet akalın'ı istediler

Demet akalın'ı istediler

EURO 2008'DEKİ MİLLİ KAHRAMANLARIMIZ, ÖNCEKİ AKŞAM TAKSİM KONSERİNE DEMET AKALIN'IN ÇIKMASINI İSTEDİ.... Oynadıkları futbolla dünyayı ayağa kaldıran Milli Takım oyuncularımızın, önceki akşam Taksim'de yapılan konsere özellikle Demet Aaklın'ın çıkmasını istedikleri ortaya çıktı. Milli Takım'ın sponsorlarının katkılarıyla gerçekleşen konserde, başarılı şarkıcı mini şortu ve Ay-Yıldızlı beyaz...
  2. Önder Bekensir Demet Akalın'ı Aldattımı

Önder Bekensir Demet Akalın'ı Aldattımı

demet akalın, önder bekensir, sirem erenel, aldattımı, ayrılıyorlarmı hakkında detaylı bilgiler burada Bir dargın bir barışık aşıklar Demet Akalın ve Önder Bekensir'in araları yine açılmış melekler...Bakalım bu seferin ayrılığın sebebi ne... Demet Akalın’la Önder Bekensir’in arası yeniden açıldı. Sebep bu kez Bekensir’in adının başka bir kadınla aşk dedikodusuna karışması. ÖNDER...
  3. Ben Burdan Atlarım Önder Bekensir Kimdir?

Ben Burdan Atlarım Önder Bekensir Kimdir?

Bu konu; Ben Burdan Atlarım Önder Bekensir Kimdir hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Show Tvnin yeni bombalarından birisi, yeni başlayacak olan yarışması Ben Burdan Atlarım. Yarışma tam 10 hafta sürecek ve pek çok ünlü isim bu yarışmada yarışacak. Onlardan biri olan Önder Bekensir hakkındaki bilgiler şöyle... Süreyya Yalçın'ın ikinci eşi Önder Bekensir, 1995'te Karahan...
  4. Demet Akalın'ı Kim Kızdırdı?

Demet Akalın'ı Kim Kızdırdı?

Bu sayfa; Demet Akalın'ı Kim Kızdırdı haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ünlü şarkıcı Demet Akalın tweet hesabından ağır cümleler sarfetti. "Psikoloğa göndereyim!" dediği bu isim kim? Akalın kim için böyle sert göndermeler yaptı? Bu merak konusu ancak şarkıcının yolladığı tweetler aşağıda, buyrun siz karar verin..
  5. "Ben Burdan Atlarım" Yarışmasının Galibi Önder Bekensir!

"Ben Burdan Atlarım" Yarışmasının Galibi Önder Bekensir!

ben burdan atlarım ben burdan atlarım önder bekensir önder bekensir Sevgili melekler, Ben Burdan Atlarım yarışması dün gece final yaptı. Yarışmanın galibi sosyetik isim Önder Bekensir oldu. Büyük çekişmeye sahne olan atlayışlarda 10 metreden ikinci kez atlayan Önder Bekensir, yarışmada büyük ödülün sahibi oldu.. “Ben burdan atlarım”da, 2’inci olan isim Asena 3’üncü olan isim ise Tuğba...

Sayfayı Paylaş