gebe
  1. Sanfora

Sanfora Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Önder Bekensir ve Ceyda Ateş'ten Aşk Dedikodularına Tepki

Konu, 'Magazin' kısmında Sanfora tarafından paylaşıldı.

Önder Bekensir ile Adını Feriha Koydum dizisinin 'Hande'si' Ceyda Ateş arasında çıkan aşk dedikodularına twitter'dan cevap verdiler.

Ceyda Ateş, "Hakkımda yapilan haber sadece iftiradir. Haberin iddia ettigi gece. Buzda dans ekibi ile birlikteydik idda edilen konu yaşanmamıştır." dedi.

Önder Bekensir ise "Geçen hafta eski eşle barıştırdınız bu hafta yarışmadan arkadaşımla yakıştırdınız bakalım haftaya ne olucak sevgili basın'' şeklinde tweetler atarak yapılan haberleri yalanladı.

Önder Bekensir ve Ceyda Ateş'ten Aşk Dedikodularına Tepki konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebeklerde Reflex ve Tepkileri

Bebeklerde Reflex ve Tepkileri

bebeklerde titreme bebeklerde ayak titremesi bacak titremesi el titreme neden olur Yeni doğan bebeğinizin hareketleri reflekslerle yönetilmektedir. Yanağını okşarsanız bebek uyarılacak ve emmeye çalışacaktır. Ayak tabanlarına değerseniz dizleri ve ayakları bükülecektir. Birden bir gürültü çıkarırsanız bebeğinizin başı geriye düşecek, boynu uzayacak ve kollarıyla bacakları dışa doğru sallanıp...
  2. Önder Bekensir Demet Akalın'ı Aldattımı

Önder Bekensir Demet Akalın'ı Aldattımı

demet akalın, önder bekensir, sirem erenel, aldattımı, ayrılıyorlarmı hakkında detaylı bilgiler burada Bir dargın bir barışık aşıklar Demet Akalın ve Önder Bekensir'in araları yine açılmış melekler...Bakalım bu seferin ayrılığın sebebi ne... Demet Akalın’la Önder Bekensir’in arası yeniden açıldı. Sebep bu kez Bekensir’in adının başka bir kadınla aşk dedikodusuna karışması. ÖNDER...
  3. Önder Bekensir Demet Akalın'ı evde bastı!

Önder Bekensir Demet Akalın'ı evde bastı!

önder bekensir demet akalın tuncay şanlı kavgası evde bastı haberleri burada arkadaşlar. Daha önce "Önder Bekensir Demet akalın'ı aldattı mı?" haberleriyle magazin gündemini meşgul etti bu iki aşık... Sonrasında ise Demet Akalın Önder Bekensir adına bir çok haber gördük tv'de, ve basında... Önder Bekensir aldatma iddialarına açıklama yapmıştı. Buna benzer bir çok habeden sonra,...
  4. Ben Burdan Atlarım Önder Bekensir Kimdir?

Ben Burdan Atlarım Önder Bekensir Kimdir?

Bu konu; Ben Burdan Atlarım Önder Bekensir Kimdir hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Show Tvnin yeni bombalarından birisi, yeni başlayacak olan yarışması Ben Burdan Atlarım. Yarışma tam 10 hafta sürecek ve pek çok ünlü isim bu yarışmada yarışacak. Onlardan biri olan Önder Bekensir hakkındaki bilgiler şöyle... Süreyya Yalçın'ın ikinci eşi Önder Bekensir, 1995'te Karahan...
  5. "Ben Burdan Atlarım" Yarışmasının Galibi Önder Bekensir!

"Ben Burdan Atlarım" Yarışmasının Galibi Önder Bekensir!

ben burdan atlarım ben burdan atlarım önder bekensir önder bekensir Sevgili melekler, Ben Burdan Atlarım yarışması dün gece final yaptı. Yarışmanın galibi sosyetik isim Önder Bekensir oldu. Büyük çekişmeye sahne olan atlayışlarda 10 metreden ikinci kez atlayan Önder Bekensir, yarışmada büyük ödülün sahibi oldu.. “Ben burdan atlarım”da, 2’inci olan isim Asena 3’üncü olan isim ise Tuğba...

Sayfayı Paylaş