gebe
  1. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

Önder Bekensir'den Açıklama

Konu, 'Magazin' kısmında ASİMELEK tarafından paylaşıldı.

önder bekensir, demet akalın, haberleri, resimleri, açıklama, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar.

Demek Akalın ve Önder Bekensir'in Ayrılıp Barışmaları artık çok meşhur oldu melekler :)

Şarkıcı Demet Akalın’ı aldattığı iddia edilen sevgilisi Önder Bekensir'in yazılı açıklama yaptı

İşte Önder Bekensir'in açıklaması:

Uçankuş’un haberine göre İhanet iddialarını yalanlayan Bekensir, "Basında çıkan aleyhteki haberlere cevap vermek dahi istemiyorum.
    Kısa ve öz, 4 yıldır ekmek yediğim, düğünümü yapan, ailem gibi gördügüm bir insanla bu tip dedikodular çok çirkin, biz bunlara sadece aile olarak gülüyoruz! Benim Çeşme'ye bünyemizdeki mekanlara gelmemdeki sıkıntınında ne olduğunu anlamış değilim.
    Ben Yigit Doğusoy, Emre Ergani ve Figen Erenel'le işimin başında calışmaya devam ediyorum. Bu açıklamamın da yeterli olacağını düşünüyorum" dedi.

Önder Bekensir'den Açıklama konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ulu önderden resimler

ulu önderden resimler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. ulu önderimiz

ulu önderimiz

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Önder

Önder

Bakınız: Sultan, Yönetici
  4. Seda Önder Kimdir  Seda Önder biyografisi

Seda Önder Kimdir Seda Önder biyografisi

Seda Önder hayatı Seda Önder biyografisi Demet Akal'ının vokalistliğini yapan ve adı Alişan'la aşk dedikodularına karışan Seda Önder'in hayatı hakkında sizlere ksıa bilgiler aktarıyoruz bu yazımızda Melek'ler. Seda Önder Demet Akalın'ın vokalistliğini yapıyordu ve bir süre önce Alişan'la olan ilişkisiyle gündeme gelmişti. Seda Önder 23 Kasım 1987 tarihinde Sakarya'da dünyaya geldi. Seda...

Sayfayı Paylaş