gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Önemli: Forum İmzaları Hakkında Duyuru...

Konu, 'Site Duyurularımız' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

“AYARLAR & ÖZELLİKLER” bölümünün ikinci bölmesi “İmzayı Düzenle” bölmesidir. İmza (signature); yazılan her mesajın altında sabit kalan resim+yazı görüntüsü yani üyeyi betimleyen ifadeler bütünüdür. Sadece yazı yazmak suretiyle imza hazırlanabileceği gibi imzada resimler ve gif’ler de kullanılabilir. Resimler bilgisayarda bulunan mevcut resimlerden seçilebileceği gibi, resim yükleme bölümü kullanılarak da yüklenebilir. Seçilen resimlerin siyasi-ticari amaç taşımaması, boyutunun çok yüksek olmaması (500 x 200 Pixel ve 9,8 KB) gerekmektedir.

Bir başka deyişle imzadaki resim(ler) + yazı(lar) toplamı yarım sayfayı geçemez...

Bu kurallara uyulması önemle rica olunur. Uyulmaması halinde imzalar silinecektir...

'tuğçe' bunu beğendi.
  2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sevgili Melek'ler, Hayal'in yazdıklarını ciddiye alınız. Aksi halde Hayal'inde dediği gibi imzalarınızı silinecektir!!!
    Sevgilerimizle...

3. DєRiи яocк

DєRiи яocк Forum Okuru

benim imzalardan biri yoktu bende diyorum ben silmedim nereye kayboldu :D

4. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    hımmm tmmm hayalim tşklerr bilgi için dikkat ederim....

5. sılam_nisa

sılam_nisa Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1.024
    Ödül Puanları:
    113
    benim imzamda silinmiş :uhu: umarım bu uygundur :D

Önemli: Forum İmzaları Hakkında Duyuru... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. FoRuM İmZaLaRı

FoRuM İmZaLaRı

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. kaliteli forum imza resimleri

kaliteli forum imza resimleri

resimli forum imzaları forum imza resimleri imza resmi imzaları resimli kaliteli
  3. forum imzaları

forum imzaları

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. forum imzaları Güzel İmzalar

forum imzaları Güzel İmzalar

5. Çok cix forum imzaları

Çok cix forum imzaları

cix yazılar komik forum imzaları küçük forum imzaları cix imzalar kelimeler Çok farklı imzalar mı arıyorsunuz öyleyse bu imzalar tam sizlik yepyeni ve rengarenk forum imzaları seç beğen imza olarak kullan hepsi cix imzalar:tik: Renk renk maskeLerim var Hayat GardoLabımda Büyüdü O küçük kız! Eski éLbiséLérim oLmuyor artık üstümé MutLuLuk gömLékLérim sarıp sarmaLamıyor SévinçLérim...

Sayfayı Paylaş