gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

önemli

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

ben yanlış bir kelime yazdım diye hoca puan kırıyor mu

önemli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kalsiyum önemli!

Kalsiyum önemli!

Anne adaylarının en önemli endişelerinden biri hamilelik döneminde vücutlarının kalsiyum rezervlerinin bebeğin gelişiminde oynadığı rol nedeniyle, bedenlerinde kalsiyum eksikliğine bağlı ortaya çıkabilecek veya gelecekte karşılaşabilecekleri sorunlardır. Bu konuda anne adayları hekimler tarafından aydınlatılmalı ve beslenmede mutlaka kalsiyum açısından zengin yiyeceklerin alınmasına dikkat...
  2. sen önemlisin

sen önemlisin

sen önemlisin önemlisin mesajları Şu mühim ve zorlu hayatta mutlu ve başarılı kalabilmek, karşılıksız sev/il/mek zor iş... adeta gülmenin ve ağlamanın unutulduğu günümüzde, başımızı çevirdiğimiz her yerde mutsuz, hayattan zevk almayan insanları görüyoruz... -bazen bizde onlardan biri olabiliyoruz- ... oysa o insan bu kadar üzülmeyi haketmiş midir, onun da mutlu olmaya, önemli bir insan...
  3. Önemli dualar..

Önemli dualar..

önemli dualar alacağını tahsil etmek için dua melekler mekanı dualar alacaklı duası alacakların tahsili için dua Şirkten korunma duası (Bismillahirrahmanirrahim, Allahahumme inni euzü bike,min en üşrike bike şey'en ve ana a'lemü ve estağfirüke lima la a'lemü. Allahumme inni asbahtü üşhüdike ve üşhidü hamelete arşike ve cemii halkike bi enneke entellahu la ilahe alla ente vahdeke la...
  4. Önemli Kişilerin Söyledikleri Anlamlı ve Önemli Sözler

Önemli Kişilerin Söyledikleri Anlamlı ve Önemli Sözler

Önemli Kişilerden Önemli Sözler Önemli Kişilerin Özlü Sözleri Sevgili melekler, en son sizlerle paylaştığımız Platonun Felsefi Sözleri konusunun ardından şimdi de önemli kişilerden önemli sözler ile karşınızdayız :) Genç kuşağın Türkiye'yi daha iyi bir yere getireceğine inanıyorum. Bizler onlara köstek olmayalım yeter.(Barış Manço) Gideceginiz yeri bilmiyorsaniz, vardiginiz yerin önemi...

Sayfayı Paylaş