gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Önemlinin Eş Anlamlısı nedir lütfen yazın

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar Önemlinin Eş Anlamlısı nedir ben düşün düşün bulamadım bu nerden aklıma geldi derseniz dün bir bulmaca çözmek istedim orda vardı Önemlinin Eş Anlamlısı sorusu ama işte bulamayınca hırs oldu:S

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Önemli kelimesinin eş anlamlısı
    Önemlinin eş anlamlısı nedir

Türk Dil Kurumu'nun eş ve yakın anlamlı sözcükler sözlüğünde Önemli kelimesinin eş ve yakın anlamlıları ehemmiyetli ve mühim kelimeleridir.

Önemlinin Eş Anlamlısı nedir lütfen yazın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. cennet kelimesınin eş anlamlısı

cennet kelimesınin eş anlamlısı

cennet kelimesınin eş anlamlısı cennetin eş anlamlısı nedir Arkadaşlar hepinize hayırlı günoler diliyor ve Rab sizi cennetlik eylesin diyorum. Daha sonrada sizden bir şey rica ediyorum cennet kelimesınin eş anlamlısı nedir acaba bilen var mı
  2. resim kelimesinin eş anlamlısı nedir

resim kelimesinin eş anlamlısı nedir

resim kelimesinin eş anlamlısı nedir bu kelimenin eş anlamlısını acil olarak yazın.
  3. Almanların Bayramları Nelerdir yazın lütfen

Almanların Bayramları Nelerdir yazın lütfen

Kızlar benim almaya da bir arkadaşım var ve onu düşünürken aklıma onların kutladığı bayramlar geldi acaba Almanların Bayramları Nelerdir bu konuda bilgisi olan varsa yazsın merak ediyorum.
  4. Bilimin Eş Anlamlısı nedir bilen varsa bana yazsın

Bilimin Eş Anlamlısı nedir bilen varsa bana yazsın

Arkadaşlar merhaba acaba aranızda Bilimin Eş Anlamlısı nedir bilen var mı şayet Bilimin Eş Anlamlısı bilen var ise bana da yazsın lütfen:S
  5. Önemli Filozoflar kimlerdir lütfen yazın

Önemli Filozoflar kimlerdir lütfen yazın

Merhaba arkadaşlar ben sizden mümkünse Önemli Filozoflar kimlerdir diye bilgi istiyorum yani Önemli Filozofların isimlerini yazarsanız çok sevinirim.

Sayfayı Paylaş