gebe
  1. tuğba88

tuğba88 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0

önerilerinizi bekliyorum...

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında tuğba88 tarafından paylaşıldı.

sinbo saç maşası kullananlar sevgili melekler ben şimdi kendime bi saç maşası almak istiyorum fakat hangi markanın ürününü alsam diye düşünüyorum eğer aranızda saç maşası kullananlar varsa ve memnunlarsa ürünlerinden önerebilir mi acaba?bir de benim saçlarım çok ince telli ama saç tellerim çok sık,dalgalı bukle mi yoksa daha ince bukleler mi tercih edeyim yardımcı olursanız sevinirim:)

2. tuğba88

tuğba88 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    evet melekler yok mu bana yardım edecek olann?

3. SummeRose

SummeRose Banned

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    tuğbacım benım maşam sinbo ben çok memnunum..
    aslında fiyatıda uygun 19:90 tl.
    [​IMG] ben beğeniyorum ve memnunum sanada öneriyorum cnm

4. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63

evet bendee kullanıyorum cokk güzelll bendee katılıyorum arkadaşa....

5. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba canım ince telli saçlıysan ve sıksa saçın ince telliler genelde pek şekil verdinmi durmaz çabuk bozulur şahsen benim saçlarım öyle her ne kadar buyuk bukleler hosuma gitsede mecburen daha kucuk bukleler yapıyorumki kalıcı olsun diye.. cunku sekil verdikten sonra o şekil kalmaları cok zor oluyor.... maşanında kalitesinin önemiii oldugunu sanmıyorum onemli olan yeteri ısıyı zamanında ayarlaması bende simbo kullanıcılarındanım en azındn bozuldugu zaman içim acımıyorr ucuza almıs oluyorsun miadı doluncada yenisini alıyorsun.... umarım yardımcı olabilmişimdir...

6. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0
    Canim benim kullandigim Masa Remington´dan türkiyede bulunan bir marka mi bilmiyorum ama buraya göre cok uygun fiyatda ve cok güzel bi alet...

[​IMG]gördügün gibi teflon kaplamali, ayni markadan sac düzlestiricim var yillardir kullaniyorum ve cok memnunum...fiyati yanlis hatirlamiyorsam 19,79 €

7. SummeRose

SummeRose Banned

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    cnm benım ben hala sana sinboyu öneririm..ve ayrıca remingtonun sadece epilatör makinesi çok ii dier aletleri işe yaramıyor:D

8. tavuk_kavurma

tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    maşa da babyliss oldukça iyi kuaförümde onu öneriyor ve yaptığı bukleler çok güzel oluyor hemde kalıcı..

9. sessizprenses

sessizprenses Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    canım
    kalın bukleler daha hoş oluo ama,sanırım saçın ince buklelere daha uygun
    benim maşam Philips Saloncurl Essential
    çok memnunum
    40 tl ye aldım
    bunu öneririm
    diğer arkadaşların önerdikleri de gerçketen iyi :)
    yardımcı olabildiysek ne mutlu bize :)

önerilerinizi bekliyorum... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Anadolu yakasında işinin ehli kuaför önerilerinizi bekliyorum.

Anadolu yakasında işinin ehli kuaför önerilerinizi bekliyorum.

fatih kuaför ümraniye ümraniye fatih kuaför ümraniyedeki kuaförler iletişim ehli Ümraniye'de oturuyorum her saçımı boyattığımda mahvettiler saçımı artık benimde gideceğim iyi bir kuaför olsun istiyorum saçım deneme tahtası gibi bir türlü istediğim rengi tutturamıyolar ama boyatmakta istiyorum yine ama nereye gidicem yardım edin kızlar eşimden boya parasını kopardım ama kuaför yok bulamıyorum...
  2. Yarışma Önerilerinizi Bekliyoruz

Yarışma Önerilerinizi Bekliyoruz

Sevgili melekler yeni yarışmalar açmak için sizden fikir bekliyoruz...Aklınıza gelen yarışma önerilerini bizimle paylaşın birlikte değerlendirip yeni yarışmalar açalım... M.M. Yönetimi
  3. Kızlar önerilerinizi bekliyorum

Kızlar önerilerinizi bekliyorum

Bayanlar 1997 tarihinde kulağıma 3 delik açtırmıştım.1 tanesi kıkırdak ta olduğundan canım bayağı yandı dayanamadım ordaki küpeyi çıkardım ve bu zamana kadar da ellemedim zaten kapanmıştır diyede düşündüm.Dün azcık vazelinle orayı ovdum ve küpeyi takmaya çalıştım ve küpe girdi.Yalnız küpeyi çıkardıktan sora tekrar takınca bayağı bir zorlanıyor acıyor.Bu deliğin kapanmaması için neyapmalıyım...
  4. 24 kasım için hediye önerilerinizi bekliyorum

24 kasım için hediye önerilerinizi bekliyorum

Malumunuz bu ay öğretmenlerimizin ayı ve 24 kasımda bu özel günü kutlayacağız. Ben de en sevdiğim öğretmenime bir hediye alacağım ve bunun için sizlerden hediye fikirleri bekliyorum
  5. yılbaşı makyajı önerilerinizi bekliyorum

yılbaşı makyajı önerilerinizi bekliyorum

Merhaab.Bu gece arkadaşlarda buluşacağız.Yani eşli bir ev partisi veriyoruz.Eh ona göre kıyafet falan aldım da nasıl bir makyaj yapacağıma karar veremedim.Ne çok şatafatlı olmalı ne de çok sade?Yılbaşı makyajımı nasıl yapmalıyım sizce ?

Sayfayı Paylaş