gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Onlar Anlayamazlar!

Konu, 'Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

[​IMG] TüM Dünyada hangi orduda bir asker böyle yapar!!!

Bilge'den...

İşte Onlar Bunu Anlayamazlar!!!

Ne şehitlerimize yaktığımız ağıtları

Ne vatanına kurban olsun diye Mehmedimin eline yaktığımız kınayı

Ne gözlerimiz yaşla, yüreğimiz feryatla aldığımız şehit haberlerini

Ne de otobüste askere yer vermeye çalışan hamile kadının bu ülkenin insanının ordusuna nasıl değer verdiğini göstermesinin anlamını

Ne şehit eşinin başı dimdik gururla hainleri sevindirmeden şehidini selamlamasını

Ne oturup arkalarından ettiğimiz duaları

Ne acaba geri dönecekler mi diye babalarının yolunu bekleyen acı dolu asker çocuklarını

Ne büyük sıkıntılarla doğularda zor şartlar altında görev yapıp şehit olan çocuklarının arkasından "vatan sağolsun" diyebilen anne-babaların yangınlarını

Ne sahip olduğumuz sabrımızı,

Ne Türk Silahlı Kuvvetleri'nin gücünü ve cesaretini,

Ne metanetimizi, cesaretimizi, sevdamızı, birliğimizi, beraberliğimizi, Türk Milletinin yüceliğini, Türk askerinin ve polisinin kahramanlığını...

ONLAR ANLAYAMAZLAR!

NeMeSiS

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: Onlar Anlayamazlar!
    emeğine sağlık canım..Türk milletini anlatan çok güzel bir paylaşım teşekkürler

3. TÜLSÜ35

TÜLSÜ35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Onlar Anlayamazlar!

Yüregine saglık çok güzel yazmışsın

Onlar Anlayamazlar! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. resmin anlamını , okumadan anlayamazsınız!!!

resmin anlamını , okumadan anlayamazsınız!!!

Gençlik ve serdeki hafif anarşistlik.. . 200 metrede altın ve bronz madalya kazanan Amerikalı iki siyah atletin, Tommie Smith ve John Carlos'un siyah deri eldivenli yumrukları havada, başları önde posteri yıllarca hayal dünyamızı ve asıl oda duvarlarımızı süslemişti. İtiraf ediyorum ki, Aynur Çağlı'nın o muhteşem haberini okuyana kadar aynı karede önde duran, gümüş madalyalı Avustralyalı...
  2. On

On

Rüyada on sayısı mevki, nüfus, yetkidir. Kişinin işlerinin kolaylaşacağına işaret eder.
  3. Kibariye Son Albümü Anlayamazsın

Kibariye Son Albümü Anlayamazsın

kibariye son cd kibariye anlamazsın son şarkısı albüm anlamazdın Yeni albümler kervanına işte bir ünlü santçı daha katıldı Kibariye yeni çıkardığı Anlayamazsın adlı albümüyle sevenleri ile buluştu. Albümünde 10 adet şarkı bulunan sanatçı bu albüm hazırlıklarını tam 4 ayda bitirdiği söylenilenler arasında, yeni albümüyle kendisine başarılar sevenlerine ise iyi dinlemeler diliyorum. İşte...
  4. ona..

ona..

[ı]hayatından çıkarırsan bir gün beni hasretle bekleyeceğim hayatına umutla girmeyi....[/ı] [ı] ülküelif...[/ı] [ı]gözlerini gözlerimden bir dakika bile ayırmaki,[/ı] [ı]gözlerim senin gözlerinin,[/ı] [ı]başka gözlere bakacağından [/ı] [ı]korkmasın...[/ı] [ı] ülküelif..[/ı]
  5. Anlayamazsın

Anlayamazsın

anlayamadın sana ne duyduğumu Anlayamazsın sana ne duyduğumu.... Göklere açıp elimi ne konuştuğumu... Anlayamadın duygularımı esirliğimi görmedin gözlerinde... Şimdi seni hatırlatan her anıda gözlerim islanır yüreğim sızlar. İçimi kan ağlatan şarkıalrda demlenirim geceleri. Geceler bi tek geceler bilir beni...Hoyratça beni savuruşların gelir aklıma hüzünlenirim. Katledişlerin...

Sayfayı Paylaş