gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Onlar artık evlerinin kadını oldular

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

KARİYERİ ÇÖPE ATTILAR! [​IMG] 'ÇOCUK DA YAPARIM KARİYER DE' DEMEYEN ÜNLÜ GÜZELLER, ARTIK EVLERİNİN KADINI OLDU. SELİN TOKTAY, NİHAN AKKUŞ, ÖZLEM SERTER İLK AKLA GELENLERDEN....

Modern kadınların dilinden 'Çocuk da yaparım, kariyer de' sloganı düşmese de onlar meslek hayatlarını zirvedeyken ellerinin tersiyle itti. Hepsi de maddi durumu iyi eşler seçen bu isimlerin diğer ortak özelliği ise evliliklerinin ilk yıllarında kucaklarına çocuklarını almış olmaları. Sevgi ve evlilik uğruna kariyerlerini çöpe atan ünlü güzellerin sayısı hayli fazla.

Selin Toktay, Kayserili işadamı Ali Rıza Özderici ile evlenerek mankenliğe 'elveda' dedi. Toktay gibi mankenliği zirvedeyken bırakan bir diğer isim futbolcu Okan Buruk'la dünyaevine giren Nihan Akkuş. Demet Şener de, magazin sayfalarının başkahramanıyken İbrahim Kutluay'la evlenmeyi seçti. Tıpkı Sinan Serter'le evlenen Özlem Yıldız gibi...

2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: Onlar artık evlerinin kadını oldular
    otursunlar evlerinde yhaaa.paylaşım için teşeşkürlerrr:)

3. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Onlar artık evlerinin kadını oldular

valla en iyisini yapmışlarr:)

Onlar artık evlerinin kadını oldular konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Esiniz/Sevgiliniz ölümcül virüs tasiyor olsa...onu eve alirmisiniz

Esiniz/Sevgiliniz ölümcül virüs tasiyor olsa...onu eve alirmisiniz

Biraz üzücü bir anket oldu galiba. Hmm esimi okadar cok seviyorum ki.. tabiki eve alirdim ve tabiki beraberligimiz devam ederdi! Allah korusun, allah herkese saglik sihhat versin. Peki ya siz???
  2. Onunla daha yakın olun

Onunla daha yakın olun

* SIZI GIDECEGINIZ YERE BIRAKTIGINDA ARABADAN INMEDEN ONCE ONUN BACAGINI OKSAYIN. bU HAREKETINIZ, BUTUN GUN AYRI OLSANIZ BILE, KENDINI SIZE BAGLI HISSETMESINI SAGLAR...... * YENI SOZUNDAN ONA GUZEL BIR GOMLEK ALIN VE GARDIROBUNA "BU SANA COK YAKISACAK"YAZILI BIR NOT ILE ASIN. * ANNESINDEN GUZEL BIR COCUKLUK RESMINI ISTEYIN VE CERCEVELETIP KENDI DAIRENIZDE GOREBILECEGI BIR YERE...
  3. Onların Evi Yok..:(

Onların Evi Yok..:(

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. artık onunda bir işi var

artık onunda bir işi var

Sevdiği şarkıları dinliyor... (iş'teki ilk günü ve her şey yolunda) 3 ay sonra daha hareketli bir müzik dinliyor... ( çünkü çok meşgul ) 6 Ay sonra Heavy Metal dinliyor... ( çünkü iş saat sabah 8 de başlayıp akşam 8 de bitiyor. ) 9 ay sonra Hip Hop dinliyor... ( stresten, hareketsizlikten ve çok yemek yemekten şişmanladı ve kabızlık çekiyor. ) 1 yıl sonra Rep...
  5. gıcık oldum ona

gıcık oldum ona

:fırtına:mekanda gıcık olduğunuz ve şikayet ettikleriniz vardır ........... şu meleğin şununa bununa gıcık oldum diyorsanız buyrun..... acaba bana gıcık olan var mı merak ettim :D :D :fırtına:

Sayfayı Paylaş