gebe
  1. AYTASI

AYTASI Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    32
    Ödül Puanları:
    28

Onlar bilmiyorlar...

Konu, 'Denemeler Hikayeler' kısmında AYTASI tarafından paylaşıldı.

[FONT=&quot]Kar yağdı, bugün.” dediler. “Bilmem, farkında değilim” dedim. Şaşırdılar, nereden bilsinler ki; benim yüreğime çoktandır kar yağdığını ve dışarıdaki karı hissetmediğimi…[/FONT][FONT=&quot]Üşüdüklerini söylediler, “Sen üşümüyor musun? diye sordular. “Ben zaten hep üşüyorum” dedim. Anlamadılar, nerden bilsinler benim güneşimin olmadığını…[/FONT] ​
    [FONT=&quot] “Kış mevsiminin bitmesine az kaldı, bahar geliyor”, dediler.”Sevinmiyor musun?” diye sordular. ”Benim için fark etmez ki; çünkü benim ruhumda artık hiçbir çiçek filizlenmiyor.” dedim. [/FONT] [FONT=&quot]“Yeni bir yıl, yeni bir yaşam” dediler.”Benim için önemli değil ki” dedim. “Benim bütün sayfalarım tükendi, bütün takvimlerim bitti, bütün saatlerimi durdurdum, ben yokum artık.” dedim. Üzüldüler, “Ama neden?” diye sordular………. [/FONT]
    [FONT=&quot]Nerden bilsinler ki; umutlarımın tükendiğini, canımın ne kadar yandığını, nerden bilsinler ki; anlamsızlığımın derecesini….[/FONT]

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: Onlar bilmiyorlar...
    güzel hikayeydi emeğine sağlık canım:)

Onlar bilmiyorlar... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. O savaş ne demek, onu bile bilmiyor du ama...

O savaş ne demek, onu bile bilmiyor du ama...

savaş ne demek bu çocuk israil askeri tarafından evinin içindeyken bombalandı ama ölmedi enkazdan çıkarken okadar korktu ki ellerini havaya kaldırarak adeta ben çocugum beni vurmayın teslim oluyorum dercesine kaldırdı o küçük ellerinii
  2. bilmiyorum...

bilmiyorum...

size esiniz,bundan boyle sen kendi hayatini ben kendi hayatimi yasiyim,biktim artik senden ,,derse ne yaparsiniz....
  3. Onlar, hala benim için hayatın büyük bir hayal kırıklığı olduğunu bilmiyor...anne...

Onlar, hala benim için hayatın büyük bir hayal kırıklığı olduğunu bilmiyor...anne...

Ağladığımı kimseye söyleme anne! Onlar, onlar beni güçlü biliyor. Onlar, beni en zor günümde bile, ayakta biliyor. Ben aslında gülerek geçirdiğim, Her günün akşamı evde ağlarken! Onlar, benim içimin sızladığını, Yüreğimin yandığını bilmiyor! Ağladığımı kimseye söyleme anne! Onlar, beni kral biliyor. Onlar, beni,kızdım mı dünyayı yakacak biliyor. Ben aslında onun gözlerine bakmaya bile...
  4. bilmiyorum

bilmiyorum

Ya. Bu uygulama ne işe yarıyor???
  5. bilmiyorum

bilmiyorum

bu nasil istir bilmiyorum tum terslikler bende sorularima cevap alamiyorum yayinlanmiyor bile benim durumum cok ilginc ben temmuzun 4 de adet oldum ve suan yine adetim ilginc olan taraf ise adet olmadan 10 gun oncesinde kasik agrilarim basladi rahmim disari cikacak gibi baski yapmaya basladi migde bulantim ve atesim surekli yuksekti doktora gittim hamile olabilirsin dedi ancak adet oldum ve...

Sayfayı Paylaş