gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

onlar eski dost

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

ünlü oyuncularımızdan Özgü Namal ve Oktay Kaynarca bir dönem sevgiliyken şimdide ayrılmışlar..... SADECE SELAMLAŞTILAR!
    ÖZGÜ NAMAL VE OKTAY KAYNARCA AŞKI BİR SÜRE ÖNCESİNE KADAR BİR KÜS BİR BARIŞIK DEVAM EDİYORDU...

Hatta Fatih Terim’in “Artık evlenin” dediği Kaynarca, bir süre önce sevgilisine komşu olmak için Bebek’te ev bile tutmuştu. Bu yüzden sık sık Bebek’te ünlü isimlerin müdavimi olduğu Lucca’da görülen çift, geçen gün enteresan bir görüntüye imza attı. Oktay Kaynarca, barda erkek arkadaşıyla sohbet ederken Özgü Namal, yanında iki kız arkadaşıyla mekâna girdi. Bir anda göz göze gelen ikili, sadece merhabalaşmakla yetindi. Çiftin bu hali yeniden ayrıldıkları yorumlarına neden oldu.

onlar eski dost konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeni Türkü - Eski Dostlar

Yeni Türkü - Eski Dostlar

eski dostlar nota İki kişi iki kıyıda karşılıklı Bakışları gölgeli ince bir hüzünle Aynı rakıyla dumanlı dillerinde aynı şarkı Kim inanır ki düşman olduklarına Memleket aşkının ne dili var ne dini Doğmaya gör o anda yakar yüreğini Komşu olmak bundan böyle yazılmışken alnımıza Gel de ağlama şu düşman halimize Doğduğum ev eski dostlar bizim mahalle Boğaziçi düşlerimi süslüyor hala Şu...
  2. Eski Dosttan Nasıl Faydalanılır?

Eski Dosttan Nasıl Faydalanılır?

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Eski Dost Düşman Olmaz Sevgili

Eski Dost Düşman Olmaz Sevgili

Eski Aşk Düşman Olmaz Sevgili! Bana öyle yabancı gibi bakma sevgili, zamanında birbirimize nefestik. Kimsenin yürümeye cesaret edemediği yolları el ele geçtik. Şimdi bana öyle uzak bakma sevgili! Eski Aşk Düşman Olmaz Sevgili! Eski Aşk Düşman Olmaz Sevgili! Eski aşk düşman olmaz. Kalbim tanır seni. Geçtiğin sokakların rüzgarında kokun kalır, ben tanırım. Seni sen yapan ne varsa,...
  4. Dost ??

Dost ??

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Eski sevgiliden dost olur mu?

Eski sevgiliden dost olur mu?

eski sevgiliden dost arkadaş olurmu sevgiliyle dost olmak hakkında genel bilgiler burda melekler Bana sorarsanız eski sevgiliden eski eşten dost olmaz, bitti mi bitmelidir. Siz neler düşünüyorsunuz?

Sayfayı Paylaş