gebe
  1. *LavinyA*

*LavinyA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Güvercinler ülkesinden!!! Uzak çookkk uzak yerler!

Onlar, hala benim için hayatın büyük bir hayal kırıklığı olduğunu bilmiyor...anne...

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında *LavinyA* tarafından paylaşıldı.

Ağladığımı kimseye söyleme anne! Onlar, onlar beni güçlü biliyor. Onlar, beni en zor günümde bile, ayakta biliyor.
    Ben aslında gülerek geçirdiğim,

Her günün akşamı evde ağlarken!
    Onlar, benim içimin sızladığını,

Yüreğimin yandığını bilmiyor!
    Ağladığımı kimseye söyleme anne!
    Onlar, beni kral biliyor.
    Onlar, beni,kızdım mı dünyayı yakacak biliyor.
    Ben aslında onun gözlerine bakmaya bile kıyamaz iken.
    Onlar, benim biri uğruna üzüleceğimi tahmin bile etmiyor.
    Onlar, beni ağlamaz biliyor.
    Onlar, beni üzüldüm mü bulunduğum,

Şehri bulutlar kaplar biliyor.
    Ben aslında odama kapanıp

Sitem duygusuyla bir köşeye sinerken;
    Onlar, benim hiçbir şeyin sarsacağını akıllarının uçlarından bile geçirmiyorlar.
    Onlar, bunu hiç bilmiyor!
    Onlar, için ben en sağlam köprülerden daha sıkı bağlıyımdır hayata.
    Ben aslında ölümle yaşam arasındaki ince çizgide;
    Bir o yana bir bu yana giderken,
    Onlar, hala benim için hayatın büyük bir hayal kırıklığı olduğunu bilmiyor.
    Bilmiyorlar be anne bilmiyorlar!

(alıntı)

Onlar, hala benim için hayatın büyük bir hayal kırıklığı olduğunu bilmiyor...anne... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hayal kırıklığınızı nasıl alırdınız?

hayal kırıklığınızı nasıl alırdınız?

Hayal kırıklığı, ama nasıl? Hepimiz hayal kırıklığı yaşıyoruz. Peki bu durumda nasıl tepki veriyoruz ve bu ne anlama geliyor? Bilmek istiyor musunuz, haydi o zaman teste! 1) Çok yağmurlu bir havada taksi bekliyorsunuz, ama bir türlü gelmiyor. Orta yaşlı bir kadın ve erkeğin bulunduğu özel bir araç durdu, sizi gideceğiniz yere götürmeyi teklif ettiler. Bindiniz. Sessizlik hakim. Önce...
  2. Hayal kırıklıkları

Hayal kırıklıkları

Hayal Kırıklıkları Hepimizin hayatında hayal kırıklıkları vardır... Yaşadığımız büyük hayal kırıklıkları... O korkunç gerçekle yüzleştiğimiz anlar… En çok da ilişkilerimizde yaşadığımız hayal kırıklıkları acıtır canımızı… Ulaşmaya çalıştığın şeyin aslında o şey olmadığını, yıllarını boşa verdiğini anlamak gibi... Bir şarkıyı söylerken birden artık o şarkıyı kimsenin hatırlamadığını anlamak...
  3. || Bazen Bir Hayal Kırıklığı Bazen de Bir Başlangıçtır Ayrılık ||

|| Bazen Bir Hayal Kırıklığı Bazen de Bir Başlangıçtır Ayrılık ||

Ahhh ayrılık, yaman ayrılık… Kimi zaman bomboş bir evdir. Kimi zaman da boş kalan bir el. Bazen bir hayal kırıklığı, bazen de bir başlangıçtır. Ayrılık denince aklımıza çoğu zaman vedalarımız, özlediklerimiz ve bizi özleyenler gelebilir. Gözümüzün önünden bizi en derinden etkileyen olaylar da onu takip eder peşi sıra. Ayrılık, zaman zaman düşünülerek karar verilen bir hareket, bazen ise...
  4. Hayal Kırıklığını Nasıl Anlardınız?

Hayal Kırıklığını Nasıl Anlardınız?

Hayal kırıklığı, ama nasıl? Hepimiz hayal kırıklığı yaşıyoruz. Peki bu durumda nasıl tepki veriyoruz ve bu ne anlama geliyor? Tepkilerinizin anlamını bilip, acaba hangi kategori içersine girdiğinizi merak ediyor musunuz? Bu sizin iyi bir tespit olabilir. Bütün bunları bilmek istiyor musunuz? Haydi o zaman 1- Çok yağmurlu bir havada taksi bekliyorsunuz, ama bir türlü gelmiyor. Orta yaşlı...
  5. Bir Hayal Olduğunu Kimseye Söyleme

Bir Hayal Olduğunu Kimseye Söyleme

Aralıksız batan sözcüklerinin, an be an yüzünü ölüme çevirdiği yerden yazıyorum sana. Dinleme. Ne bundan önce söylediklerimi ne de bundan sonra söyleyeceklerimi... Bu defa dinleme! Attığım her adımda bir parça daha yıkılan duvarların altında kalmaktan, ayıramadığın dakikaların geceler boyunca sinirini taşımaktan yoruldu ruhum. Ben çabuk yoruldum. Hiç bir masalın kahramanı olamayacak kadar...

Sayfayı Paylaş