gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

onlarda boşanıyormuş

Konu, 'Çöplük' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

uzun süredir evli kalan Sibel Can Sulhi Aksüt çiftide boşan ünlüler arasında olacak peki neden boşanma kararı aldılar ayrıntılar haberimizde...

SİBEL CAN BOŞANIYOR!
    'BOŞANIYORLAR'DEDİKODUSU ÇIKAN ASSOLİST SİBEL CAN İLE İŞADAMI SULHİ AKSÜT, BU DEFA KESİN KARARLI. ÇİFT, YAKINDA BOŞANMA DAVASI AÇACAK...

Assolist Sibel Can, eşi Sulhi Aksüt’ten boşanıyor. 8 yıllık evlilikleri boyunca haklarında defalarca ayrılık dedikodusu çıkan Sibel Can ile Sulhi Aksüt, geçtiğimiz günlerde boşanarak yollarını ayırma kararı aldı.

İşadamı Aksüt, yakınlarına “Biz Sibel’le ayrılıyoruz. Gidin kendisiyle konuşun” diyor. Can ise, bu boşanma kararının duyulmadan tek celsede bitebilmesi için kimseyle konuşmuyor. İki ünlü isim, evlilikleri boyunca ayrılık dedikodularına aldırmadan birlikteliklerini yürütmeye çalıştı. Çift yıllar önce Can’ın tangalı fotoğrafları yayınlandığı dönemde ayrılma aşamasına geldi.

EMİR DE BÜYÜDÜ...

Aksüt, Can’ın sahnede kapalı kıyafetler giymesi için de telkinlerde bulunuyordu. Oğlu Emir’in büyümesinin ardından Can’ın yakınlarına “Artık Sulhi ile aramızdaki bazı sorunları aşamayacağımızı hissediyorum. Ayrılmamız gerekli” dediği konuşuluyor.

DURUM RESMİLEŞİNCE AKSÜT TAŞINACAK

Beykoz Konakları’nda yaşayan Sibel Can ile Sulhi Aksüt, araları bozuk da olsa
    özellikle çocukları için aynı evi paylaşıyor. Çiftin, ayrılık kararının resmileşmesinin ardından Aksüt’ün başka bir eve geçeceği belirtiliyor.

Son düzenleme: 4 Haziran 2009
  2. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: onlarda boşanıyormuş

Sibel Can hakkında çıkan iddialara cevap vermeyeceğini belirtti ve sessiz kaldı.

BOŞANANA KADAR KONUŞMAYACAĞIM
    EŞİNDEN AYRILMAK İÇİN MAHKEMEYE BAŞVURAN SİBEL CAN ADLİ TATİLDEN ÖNCE BOŞANMAK İÇİN SULHİ AKSÜT'LE UZLAŞMA ZEMİNİ ARAMAYI SÜRDÜRÜYOR....

Ünlü sanatçı Antalya'da görkemli bir törenle açılan Mardan Palace'ın sahibi Telman İsmailov'la aşk yaşadığı ve çocuklarıyla orada tatilde olduğu haberlerinin doğru olmadığını söyledi.

HEP EVİMDEYİM

Can şöyle konuştu: 'Yok Antalya'ya gitmişim de yok Mardan Palace'ta kalmışım. İstanbul dışına hiç çıkmadım. Beykoz Konakları'ndaki evimdeyim. 24 Haziran'da galam var. O tarihe kadar Antalya'ya gitmeyi hiç düşünmüyorum. Şu anda İstanbul Palace'daki evimde kalıyorum. Boşanana kadar da konuşmayacağım.'

ÇİRKİN DEDİKODU

Sanatçının menajeri Orhan Alkan da konuyla ilgili 'Çıkartılan bu dedikodular çok çirkin, eşinden boşanma kararı alan bir sanatçıya karşı, bazı gazetecilerin daha ölçülü ve saygılı olmaları gerekir' diye konuştu.

onlarda boşanıyormuş konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hüsnü Boşanıyor

Hüsnü Boşanıyor

Hüsnü Boşanıyor!! Deniz'i terkedip eşine döndüğü iddia edilen Hüsnü Şenlendirici'nin boşanmakta kararlı olduğu ortaya çıktı Çapkın ve ünlü klarnetçi Hüsnü Şenlendirici geçtiğimiz Nisan ayında eşi Nazire Şenlendirici'den boşanmaya karar verdiğini açıklamıştı. Şenlendirici o zaman yaptığı açıklamada boşanma kararının 3'üncü şahıslarla alakası olmadığını belirterek sevgilisi Deniz Seki'yi bu...
  2. On

On

Rüyada on sayısı mevki, nüfus, yetkidir. Kişinin işlerinin kolaylaşacağına işaret eder.
  3. ona..

ona..

[ı]hayatından çıkarırsan bir gün beni hasretle bekleyeceğim hayatına umutla girmeyi....[/ı] [ı] ülküelif...[/ı] [ı]gözlerini gözlerimden bir dakika bile ayırmaki,[/ı] [ı]gözlerim senin gözlerinin,[/ı] [ı]başka gözlere bakacağından [/ı] [ı]korkmasın...[/ı] [ı] ülküelif..[/ı]
  4. Tanyeli boşanıyor

Tanyeli boşanıyor

tanyeli, kocası, eşi, alex syroplas, boşanıyor, boşandımı, boşandı, ayrıldı, düğün hediyeleri, resimleri, haberleri burada arkadaşlar Dansöz Tanyeli "ya dans ya da ben" diyen kıskanç eşi, Alex Syroplas'dan boşanıyor Melek'lerim. Şimdi gelin haberin detaylarını öğrenelim. İki yıl önce evlendiği Alex Syroplos’dan boşanmaya karar veren Tanyeli, 80 bin euroluk yüzüğü dahil bütün...
  5. Eyvah boşanıyorum

Eyvah boşanıyorum

ben 26 yasinda ogretmenim.1.5 yillik evliyim.esim 28 yasinda polis.ailelerimiz arasinda inanilmaz kultur farki var.en basta herkes soylese de ben bu durumu girmezden geldim ve herkesi ailemi de dahil karsima alarak cok asik oldum ve evlendim.ailem bize inanilmaz destek oldu maddi ve manevi.esimin ailesi tam tersi...surekli maddi beklentileri oldu bizden. fakat ev araba esya vs...borclarin...

Sayfayı Paylaş